ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

UTAX Fotokopi Yazıcı Servisi
(312) 310 8580

Ankara UTAX Fotokopi Servisi

utaxbanner

Uluslararası olarak, UTAX GmbH, 40'tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Marka, tüm Avrupa’da ve ayrıca Orta Doğu ve Afrika’da sıkıca kurulmuş 40 distribütör ve bağlı şirket grubu olarak hizmet verir. UTAX, baskı sektöründeki en endüstriyel operasyonlarla bile başa çıkabilen az sayıda tedarikçiden biridir. Yüksek miktarda hızlı baskı ve kalite gerektiren işletmeler için, UTAX cihazları mükemmel bir seçimdir.

UTAX yazıcıları dünyanın en iyilerindendir. Bu makineler nispeten yüksek bir maliyetle gelir, ancak hızlı baskı hızları, güvenilir donanımları ve yüksek baskı kalitesi sayesinde en yüksek kalitede baskı deneyimini garanti edersiniz. UTAX, işletmelere para tasarrufu yapmalarına yardımcı olan bir belge danışmanlık hizmeti sunar. Bu hizmet, işletmenizin baskıda verimliliği artırabildiği ve dolayısıyla maliyetlerden tasarruf sağlayabileceği alanları vurgular.

etiketler: ankara, utax, utaks, fotokopi, yazıcı, printer, servis, tamir, teknik servis, toner, kartuş, kiralama, kiralık, fiyatları