ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ULUS Büro Makineleri Servisi
(312) 310 8580

ULUS Büro Makineleri Merkezi

Büro makineleri konusunda deneyimli ve güvenilir hizmetlerini Ulus bölgesinde geniş müşteri portföyü ile sürdüren firmamız bireysel ve kurumsal her ölçekteki çalışma ortamları için teknoloji desteği sağlar. Dijital fotokopi makineleri, lazer yazıcılar, tarayıcılar ve faks makineleri faaliyet konumuzdur. Mürekkep kartuşlu yazıcılar, fotoğraf yazıcıları, barkod yazıcılar, adisyon fiş yazıcılar ve medikal yazıcılar gibi cihazlar servis alanımız dışındadır. Cihazlara ait orjinal muadil tüketim malzemeleri satışı uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Yazılım ve donanımla ilgili her konuda teknik servis isteğinde bulunabilir cihazlarınızla ilgili sorunlara hızlı şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. RICOH, KYOCERA ve HP başta olmak üzere diğer markalar için de servis verilmektedir. 2. El alımı satımı ve kiralama seçenekleri size özel tekliflerle sunulmaktadır.

etiketler: tags: ulus, fotokopi, yazıcı, printer, makine, servis, tamir, kiralama, kiralık, fiyat

 

ULUS BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Ofislerin vazgeçilmez cihazları lazer yazıcılar zaman içinde hem kullanım alanı hem de kalitesiz sarf malzeme nedeni ile periyodik bakım onarım ihtiyacı duyar. Firmamız Ulus'ta HP, Samsung, OKI, Xerox, Brother, Lexmark, Canon, Ricoh ve diğer marka lazer yazıcı tamirini garantili olarak yapmaktadır. Firmamızda sadece lazer yazıcı tamiri yapılır. Mürekkep püskürtmeli, termal barkod, medikal yazıcılar ve fotoğraf yazıcıları için servisimiz yoktur. Ulus bölgesine lazer yazıcılar için yerinde servis verilmemektedir. Onarım gereken cihazlarınızı servis merkezimize getirerek tamir bakım hizmeti alabilirsiniz. Arızalı yazıcınızı servimize getirmeden Sıkça Sorulanlar sayfamızdaki sorun giderme ipuçlarını inceleyebilir ve basit sorunlar için çözüm sağlayabilirsiniz. Kullanım dışı çalışır veya arızalı durumdaki 2. el lazer yazıcılarınız değerinden alınır.

Dijital fotokopi makineleri teknik servis hizmetleri Ulus bölgesinde firmamız tarafından yapılmaktadır. RICOH ve KYOCERA gurubu ve bu gruplara dahil alt markalar Gestetner, Rex Rotary, Utax, Nashautec, Lanier, İnfotec, Mitaco, Olivetti, TA, Olympya, Yumi markalı makinelere servis verilir. 2. EL makine alımı değerinden yapılmaktadır. Servis bakımlı 2.EL makine satışlarımız garantilidir. Deneyimli servis hizmetlerimizi hızlı şekilde almak için bize web üzerinden veya telefonla servis bildiriminde bulunabilirsiniz. Orjinal muadil tüketim malzemeleri size özel güncel indirimlerle yapılmaktadır. RICOH ve KYOCERA Orjinal tüketim malzemeleri, toner, drum ve bakım kitleri ihtiyaçlarınızda avantajlı uygun fiyatlar Elmakser'de.

Ulus'ta SB ve Renkli A4 - A3 yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama size özel tekliflerle Elmakser'de. Ofisinizin aylık ortalama baskı hacmine göre belirlenen fiyatlar ekonomik seçenek sunar. Herşey dahil sistemli kiralama sistemi yüksek kapasiteli makinelerimizle ofisinizde fark yaratır. Sayfabaşı ödemeli olarak verilen makineler kullanım miktarı kadar ödeme imkanı sağlar. Kısa ve uzun dönemli kiralama seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim sağlayarak size özel teklifimizi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için kiralama sayfamızı inceleyiniz.

Her marka lazer yazıcı tonerleri muadil ve orjinal olarak Elmakser'de. Dolum fiyatına yakın yeni muadil ürünler yüksek baskı kalitesi sağlarken dolum yapılmış kartuşlarda meydana gelen baskı kalitesi sorunlarını en aza indirir. Fabrikasyon hatalara karşı birebir değişim garantili ucuz toner kartuşlarımız birden fazla olan siparişlerinizde adrese teslim edilebilir. Toner dolumu yapılmamaktadır. HP, Samsung ve Xerox yazıcı tonerleri Ulus'ta Elmakser'de. Orjinal toner fiyat listemizi buradan inceleyebilir güncel spot orjinal ürünler ve indirimler için bilgi alabilirsiniz.