ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

SERVİS * KİRALAMA * SARF MALZEME
(312) 310 8580

ÜCRETSİZ YAZICI VE FOTOKOPİ TONERLERİ

ucretsiz banner

Firmamızdan kiralama yoluyla bir veya birden fazla yazıcı / fotokopi makinesi kullanan müşterilerimiz, sadece sayfa başına ücret ödeyerek, tüm sarf malzeme ve yedek parçalar ile teknik servis bakım onarım tamir hizmetinden ücretsiz yararlanıyor. Ayrıca muhtemel makine arızalarında gerektiğinde ücretsiz makine değişimi ile kesintisiz yazdırma ve kopyalama imkanı sağlanıyor. Kiralama sisteminde firmamız en düşük arıza oranı ve değişmeyen çizgideki baskı kalitesini müşterilerine taahhüt eder.

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi kiralama konusunda ayrıntılı bilgi ve fiyatlar için tıklayın. Ayrıca size özel kiralama fiyatları ve kullanım şartları konusunda bizi arayabilir ofisinizin kapasitesine göre makine model bilgisi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sayfa Başı Yazıcı Kiralama, Kısa Dönemli Kiralama, Uzun Dönem Fotokopi ve Yazıcı Kiralama Fiyatları, A3 Renkli Kiralık Fotokopi Fiyatları