ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

TUNALI Büro Makineleri Servisi
(312) 310 8580

TUNALI TUNUS Büro Makineleri Merkezi

Tunalı bölgesi ofis makineleri teknik servisi ELMAKSER, arıza bakım onarım, yeni ve - 2. el cihaz satış kiralama hizmeti sağlamaktadır. Ofisinizde mevcut kullanılmakta olan fotokopi makinesi ve lazer yazıcıların her türlü tamir ve teknik online destek almak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Ömrünü doldurmuş ofis makinelerinizi size özel teklliflerle yenileyebilir veya kiralama seçenekleri sunabiliriz. 2. El makine alım satımı ve her marka için orjinal muadil tüketim malzemesi satışı firmamızda yapılmaktadır. Deneyimli teknik destek hizmetlerimiz müşteri yerinde servis imkanı ile sunulmaktadır. RICOH, KYOCERA ve HP marka makine modellerine garantili teknik servis hizmeti ELMAKSER'de.

 

TUNALI TUNUS OFİS MAKİNELERİ MERKEZİ

HP, Samsung, OKI, Brother, Xerox, Lexmark ve diğer marka lazer yazıcı tamiri Tunalı ve Tunus caddesinde ELMAKSER'de. Uygun Fiyat ve garantili bakım onarım hizmeti veren firmamız, 2. el ve yeni cihaz satışı da yapmaktadır. Mürekkep kartuşlu, doldurmalı tanklı yazıcılar hariç tüm lazer sistemli printer'lere teknik servis verilmektedir. Fonksiyonsuz lazer yazıcılara yerinde teknik destek verilmemektedir. Bu tipteki makineleri servis merkezimize getirerek bakım onarım yaptırabilirsiniz. OKI, EPSON ve Panasonic marka nokta vuruşlu fatura yazıcılarının periyodik bakımları ve parça değişimleri firmamızda uygun fiyatlarla garantili olarak yapılıyor. her türlü ofis cihazlarınıza uygun fiyatlarla kaliteli destek almak için Elmakser'i arayınız.

RICOH ve KYOCERA grubu dijital fotokopi makinesi bakım onarımı ve yeni 2. el satışı firmamızda yapılmaktadır. Destek hizmetlerimiz sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak size özel tekliflerle verilmektedir. Tunalı'da fotokopi makinesi bakım onarımı için yerinde servis hizmeti Elmakser'de. Servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarınız gün içinde en kısa sürede değerlendirilir. Utax, Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, Olivetti, Mitaco, Yumi, Triumph Adler, Olympya destek verilen markalardır.

2. El her marka arızalı veya çalışır durumdaki fotokopi makineleriniz alınır.

A4 - A3 Siyah beyaz - renkli fotokopi makinelerimiz cazip kiralık kullanım paketlerimizle size özel fırsatlar sunar. Ankara'da her geçen yıl daha da fazla tercih edilen kiralık yazıcı kullanımı hem fiyat hem de maliyet açısından son derece avantajlıdır. Kağıt hariç tüm malzeme ve servis hizmetlerinin dahil olduğu kiralık fotokopi kullanımı, yoğun baskılar alan ofisler için ekonomik bir seçenektir. Tüm sarf malzeme ve teknik destek hizmetlerimizin dahil olduğu kullanım paketlerimizle ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayın.

Her marka siyah beyaz ve renkli lazer yazıcı tonerini ELMAKSER'den temin edebilirsiniz. Muadil lazer yazıcı sarf malzemelerimiz uygun fiyatlarla kaliteli baskılar almayı sağlar. Her model için uyumlu olan tonerlerimiz cihazlarınıza en düşük sorunla yüksek sayıda baskılar almanızı sağlar. HP muadil toner kartuşları, Samsung Muadil Tonerler, Xerox Kaliteli Muadil Ürünler bol stok ve adetli sparişleriniz adrese teslim imkanı ile ELMAKSER'de. Orjinal ürün fiyatları için tıklayınız.