ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

RICOH Ankara Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

ricoh-servisbanner

RICOH Digital Ofis Ürünleri

RICOH, kuruluşların daha çevik, üretken ve karlı olmalarına yardımcı olmak için iş süreçlerini ve bilgi yönetimini dönüştüren küresel bir teknoloji sağlayıcısıdır. 80 yıldan beri (kuruluşundan bu yana) RICOH, iş ortamlarında yenilikçilik, bilgi hareketliliği ve yönetimi açısından paket çözümler üretmek ve istenilen sonuçları elde etmek için her zaman ve her yerde ön planda olmuştur. Ricoh, görevleri daha kolay, daha hızlı ve birden çok yerde birden görevlendirerek “zaman” denilen en önemli lüksü kurtarmanıza yardımcı olur. Bilgi yakalama, yönetme ve dönüştürme konusundaki uzmanlığıyla RICOH, yenilik yapmanıza ve büyümenize yardımcı olacak geniş bir hizmet ve teknoloji portföyü sunar. RICOH, fotokopi makineleri, yazıcıları ve diğer ofis ekipmanları ile bilinir. Ama aslında toplam çözüm sağlayıcı olduğu için bundan çok daha fazlasıdır. Ricoh'un sunduğu en üretken ve verimli çözümler arasında, çok işlevli yazıcılar popülerdir.

Ricoh'un kendi markalı ofis yazıcıları, kalitesi, çok yönlülüğü, kapasitesi, hızı, grafikleri ve kapsamlı belge iş akışı çözümleri ve yönetilen baskı hizmetleri ile tanınır. Bireysel ofis/ev tipi model grubundan profesyonel üst gruba kadar Ankara' da RICOH markalı yazıcı ve fotokopi makinenize teknik destek almak, sarf malzeme siparişi vermek için Elmakser' in deneyimli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Cihaz modelinizi aşağıdaki listeden seçerek sürücü yüklemelerine, sık sorulan sorulara, sorun giderme ipuçlarına, servis isteğinde bulunmaya ve güncel tüketim malzemeleri fiyatlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, ricoh, rikoh, rico, fotokopi, yazıcı, makinesi, tamir, servis, tamir servisi, teknik servisi, kiralama, kiralık, fiyat, ricoh toner, drum, parça, 2. el, çankaya, keçiören, sincan, etimesgut, çayyolu, gölbaşı, çukurambar, ostim, şaşmaz, ivedik, siteler, balgat, öveçler, hoşdere, turan güneş, yıldız, birlik, oran, cinnah, tunalı, k dere, gop, ulus, kızılay, cebeci, mamak, sıhhıye, söğütözü, y mahalle, hasköy, çubuk, aksaray, ş koçhisar, kırşehir, kırıkkale, elmadağ, van, ağrı, bitlis, batman, şırnak, siirt, kilis, ardahan, kars, sinop, çankırı, çorum, tokat, ereğli, zonguldak

 

RICOH Modeliniz Hangisi?

Model özellikleri, sürücüler, arıza kodları, sarf malzeme bilgileri ve güncel toner fiyatlarına hızlıca ulaşın

Cancel the selection
 

RICOH Grubu Model Karşılık Tablosu

ricohtablolink

RICOH, dijital ofis ürünlerinin tek üreticisidir. RICOH ürünleri, Nashuatec, Gestetner, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Savin markaları satışa sunulduğundan marka çeşitliliği ve rekabeti yaratır. RICOH grubu markalar arasındaki model numaraları farklıdır. Bir markanın RICOH model karşılığını bulmak için uyumluluk tabloları kullanılır. Cihazınızın RICOH model karşılığını bularak sarf malzeme ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilir RICOH markalı tüketim malzemelerini kullanabilirsiniz.

etiketler: tags: ricoh, grup, grubu, model, uyum, uyumluluk, karşılık, karşılaştırma, tablosu

RICOH SC (Service Call) Arıza Kodları ve Açıklamaları

ricoh-sc-error-codes-help

RICOH ofis cihazlarında SC hataları mekanik, elektronik veya yazılımsal nedenle görüntülenir. Cihaz ekranında SC - XXX - XX şeklinde arıza kodu görüntülediğinde hata giderilene kadar çalışmayacaktır. SC hata kodları önemli bir arızaya işaret eder. Bazı basit hatalarda, cihazı anahtardan kapatıp tekrar açma yapıldığında cihaz kısa süreli çalışmaya devam edebilir. Ancak arıza tekrar görüntülenecek ve SC başlıklı hataların büyük çoğunluğunda teknik servis müdehalesi gerekecektir. RICOH fotokopi veya yazıcınızda SC ile başlayan bir hata uyarısı görüntülendiği zaman servisiniz arayarak bilgi veriniz. Kullanıcının, SC arızalarında cihaza müdehalesi sınırlıdır. Burada temel olarak verilen ve en çok karşılaşılan SC hata kod numaraları ve açıklamaları tüm RICOH fotokopi ve yazıcı model serilerinde geçerli olup aynı arızayı belirtir. Mono ve renkli modellere göre farklılıklar gösterebilen SC arıza kodlarına ait açıklamalar ve sorun giderme yardımı için tıklayınız.

etiketler: tags: ricoh, service call, functional problems, sc error, hata kodu, servis kodu, nasıl yapılır, sc servis hata kodu, hat kodu yardım