ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

REX ROTARY Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

rexrot

REX ROTARY Fotokopi ve Yazıcı Servisi

1974 yılında kurulan REX ROTARY, baskı ve belge yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış, çevre birimleri, EDM ve bilgisayar güvenliği konularında lider olan RICOH' un bir yan kuruluşudur. Kullanıcıların dijital dönüşümlerinde ve belgesel süreçlerinin geliştirilmesinde destek hizmetleri üreten REX ROTARY, Türkiye'deki yaygın servis ve bayi ağı sayesinde kişiselleştirilmiş yerel yardım sağlarken müşterilerine en yeni teknolojik gelişmeleri sağlamak için sürekli çaba gösteririr. Konusunda uzman Rex Rotary çalışma ekibi, ofisinizdeki baskı ve döküman yönetimininin iyileştirme alanlarını belirlemek için bilgi sisteminizin kapsamlı denetimlerini gerçekleştirir. Operasyonel ve yapısal bilgi birikiminin kullanıcılara aktarılması hızlı şekilde gerçekleşir. Rex Rotary, her zaman hizmet kalitesine bağlı kalarak profesyonel çözümler üretir.

Hızlı başlatma teknolojisi, RICOH ofis cihazlarının güç tüketimini azaltmak için temel kaldıraçlardan biridir. Enerji Tasarrufu modundaki makinelerin geri kazanma süresi kısaldığından, müşteriler kullanımdan önce çok fazla beklememelidir. Amacımız, tüm RICOH makinelerinin Uyku modundan çıkma ve çalışmaya başlama sürelerini on saniyeden daha az bir seviyeye düşürmektir.

REX ROTARY Ankara bölgesi teknik servisi olarak uzman destek hizmeti sağlayan ELMAKSER, her model Rex Rotary fotokopi ve yazıcıların bakım onarım ve tüketim malzemesi satışı konusunda size özel teklifler sunar.

Teknik destek bildiriminde bulunmak veya anlık çevrimiçi iletişim sağlamak için site alt köşede bulunan uygulamayı kullanabilirsiniz.

REX ROTARY Modeliniz Hangisi?

Model özellikleri, sürücüler, arıza kodları, sarf malzeme bilgileri ve güncel toner fiyatlarına hızlıca ulaşın