ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ÖVEÇLER Büro Makineleri Servisi
(312) 310 8580

ÖVEÇLER Ofis Makineleri Merkezi

Çalışma ortamlarının vazgeçilmez yardımcıları yazıcı ve kopyalayıcılar birçok marka ve model yelpazesi ile dijital baskı ve iletişim işlevlerini hızlı ve kolay şekilde karşılar. Günümüz yüksek teknolojisi ile üretilen fotokopi ve yazıcılar düşük arıza oranına sahip olsalar da zaman içerisinde yazılım ve donanımla ilgili sorunlar çıkabilmektedir. Cihazlarınızın periyodik bakım onarım ihtiyaçları için web sitemiz üzerinden iletişim formunu kullanarak arıza kaydı oluşturabilir veya telefon numaralarımızdan arayarak yerinde servis isteğinde bulunabilirsiniz. HP, RICOH ve KYOCERA markalar başta olmak üzere yazıcı grubunda bütün markalara (Mürekkep kartuşlu yazıcılar hariç) fotokopi makinelerinde ise Ricoh - Kyocera marka cihazlara teknik destek verilmektedir. Öveçler'de size en yakın bilişim firması olarak gün içinde en kısa sürede servis hizmeti ve tüketim malzemeleri satışı yapmaktayız. Ayrıca kiralık yazıcı kullanım paketlerimizle size özel teklifler sunarak yazdırma ve kopyalama işleriniz için eknomik seçenekler sağlarız.

 

ÖVEÇLER BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Öveçler'de lazer sistemli tonerli ve dot matrix nokta vuruşlu sürekli form yazıcıları için garantili bakım onarım hizmeti ELMAKSER'de. HP, Samsung, OKI, Canon, Brother, Lexmark, Xerox marka cihazlarınıza uygun fiyatlarla yerinde servis imkanı da verilmektedir. İhtiyaç fazlası arızalı veya çalışır durumdaki 2. El yazıcılarınız güncel değerinden alınmaktadır. Kiralık yazıcı kullanım fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için firmamızla iletişim sağlayarak size özel tekliflerimizi alabilirsiniz. Lazer yazıcılarınızda oluşan arızalarla ilgili sorun giderme ipuçlarını inceleyebilir basit sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Orjinal muadil her marka için sarf malzeme satışımız uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Öveçler'de fotokopi makineleri konusunda teknik destek, sarf malzeme satışı, kurulum ve 2. el hizmeti veren Elmakser, size özel uygun tekliflerle çözümler üretir. RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makineleri servis kapsamındadır. Bu grubun diğer üyeleri ; Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Infotec, Utax, Mitaco, TA, Olympya, Olivetti markaların teknik servis hizmeti de firmamızda yapılmaktadır. Ücretli servis veya bakım sözleşmeli seçeneklerle dijital fotokopi cihazınız için deneyimli hizmeti Elmakser'de. Makinelerinizde oluşan arızaların giderilmesi için uzaktan yardım isteğinde bulunabilir sorun giderme ile ilgili bilgiler göz atmak için sık sorulanlar sayfamızı inceleyebilirsiniz

Siyah beyaz ve renkli A4 - A3 ebat kopyalama yapabilen lazer yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinesi kiralama konusunda ofisiniz ihtiyacı doğrultusunda teflifler sunarız. Kiralama fiyatının belirlenmesinde ofisinizin aylık ortalama yazdırma ve kopyalama kapasitesi önemlidir. Düşük sayıdaki kullanımlar birim fiyatı arttırabilir. Kiralama sisteminde sayfa başına ödemeli veya kotalı sabit ücretli seçenekler sunulmaktadır. Günlük, Aylık, Yıllık ve uzun dönem yazıcı kiralama için iletişim sağlayarak ihtiyaçlarınızı bize iletin. Kiralama sisteminde kullanıma verilen makineler çok işlevli ve yüksek verimli son sistem cihazlardır. İhtiyaç ölçüsünde birden fazla makine kurulabilir.

Lazer yazıcı toner kartuşları Öveçler satış noktası olarak orjinal malzemede uygun fiyat muadil ürünlerde ise kalite garantisi sağlamaktayız. Fabrikasyon hatalara karşı değişim garantili satılan uygun fiyatlı muadil tonerler yüksek baskı kalitesi ile birçok markaya uyum sağlar. Toner tüketimi fazla olan sabit müşterilerimiz özel fiyat avantajından yararlanır. Bir adetten fazla olan siparişleriniz adrese teslim imkanı ile satılmaktadır. Sarf malzeme servisimiz Öveçler'de gün içinde en kısa sürede toner kartuş siparişlerinizi karşılar.