ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

OSTİM Ofis Makineleri Servisi
(312) 310 8580

OSTİM İVEDİK Ofis Makineleri Merkezi

ELMAKSER Büro Makineleri, Ostim'de 2o yıldan bu yana sürdürdüğü fotokopi makineleri ve lazer yazıcı bakım onarım, satış, 2. EL ve kiralama hizmetlerini OSTİM ve İVEDİK sanayi bölgesinde de uygun koşullarla sunmaktadır. RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makinelerinde yerinde servis imkanı da sunan firmamız, arıza bakım ve malzeme ihtiyaçlarınızı gün içinde hızlı şekilde karşılamaktadır. OSTİM' de işyerinize en yakın teknik destek firması olarak ekonomik ve verimli cihaz ve sarf malzemelerimizle SB ve Renkli döküman yönetiminde size en uygun çözümler sağlamaktayız. Sözleşmeli veya ücretli her türlü teknik destek için Elmakser' in tecrübeli hizmetlerinden yararlanabilir sarf mazleme isteğinde bulunabilirsiniz. Makine satınalma ve kiralamada size özel tekliflerimizle tanışmak için web sitemiz üzerinden online iletişim kurabilir veya sabit ve mobil hatlarımızdan bize ulaşabilir ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz.

etiketler: tags: ostim, ivedik, şaşmaz, batıkent, yazıcı, printer, fotokopi, servis, tamir, teknik servisi, kiralama, kiralık yazıcı, kiralık fotokopi, fotokopi servisi, yazıcı tamir

 

OSTİM BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Her marka ve model lazer sistem tonerli yazıcınız için cazip fiyatlı ve garantili tamir bakım hizmeti Elmakser'de. OSTİM ve İVEDİK OSB bölgesi büro makineleri teknik servis merkezi olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, mürekkep kartuşlu modeller haricindeki tüm cihazlara servis destek hizmeti vermektedir. Bütün bakım onarım hizmetlerimiz garantilidir. HP, Samsung, OKI, XEROX, Brother, LEXMARK, Canon, Ricoh, Kyocera gibi markaların çok sayıdaki ürün modeline teknik destek sağlamaktayız. Fatura yazıcısı olarak bilinen OKI, EPSON, PANASONIC gibi markaların nokta vuruşlu şeritli cihazlarının bakım onarım ve parça değişimi, kurulum ve ayar işlemleri yerinde servis imkanı ile ELMAKSER'de. Ostim'de 2. EL yazıcı ve fotokopi makineleri alımı da firmamızda yapılmaktadır. Değerlendirmek istediğiniz her marka cihazlar için en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

RICOH ve KYOCERA ile grubun alt markaları olan Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Infotec, Lanier, Utax, Olivetti, TA, Yumi, Mitaco, Olympya gibi markalara teknik destek hizmeti verilmektedir. Bu markaların kullandığı tüm sarf malzemeler ve bakım kitleri mevcuttur. Cihazlarınızda oluşan sorunlar için servis bildiriminde bulunarak gün içinde en kısa sürede yerinde hizmet alabilirsiniz. Yazılımla ilgili problemlerde uzaktan yardım alabilir kısa sürede çözüm sağlayabilirsiniz. Makinelerin hata kodu vererek çalışmayı durdurması karşısında pratik çözüm önerileri için Sık Sorulanlar sayfamızı inceleyebilir hata kodları açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Arızalı veya çalışır durumdaki 2. el fotokopi makinelerinizi marka gözetmeksizin değerinden ve adresinizden almaktayız. Marka ve model bilgisini ileterek fiyat alabilirsiniz.

Kısa ve uzun dönemli sözleşmeli SB / Renkli her kapasiye uygun modellerimizle ister kotalı sabit ödemeli ister sayfa başı ödemeli kullanım paketlerimizden sizin için en uygun olan seçeneği birlikte belirleyelim. Son sistem çok fonksiyonlu makinelerimizi hiç ücret ödemeden hemen kullanmaya başlayabilir ve ofisinizde fark yaratabilirsiniz. Kullanım paketlerimizdeki fiyatlarımıza herşey dahildir (Kağıt hariç). A4 veya A3 ebatlı son sistem bir makine kiralamak için bizimle iletişime geçerek size özel fiyat teklifimizi alabilir onayınız durumunda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ankara Kiralık Fotokopi Makine Fiyatları

OSTİM'deki çalışma ofisiniz için bir veya daha fazla yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda aylık ortalama yazdırma - kopyalama kapasitesini iletin ve size en uygun fiyat ve model bilgisini hemen alın. Yüksek verimli makinelerimiz her ölçekteki yazdırma, kopyalama, tarama, faks ve ağ iletişimi için idealdir. En düşük arıza oranı ve en az servis ihtiyacı gerektiren çok işlevli makinelerimiz ofisinizin döküman yönetimi için hazır.

Ofislerde popüler bir tüketim malzemesi olan toner, son yıllarda artan rekabet koşulları ile kullanıcılara cazip fiyatlarla sunuluyor. Muadil ürünlerin yükselen kalite seviyesi de cihazlar açısından daha az sorun çıkarmakta ve kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Satışını yaptığımız lazer toner kartuşları yüksek baskı kalitesi sağlar ve fabrikasyon hatalara karşı da değişim garantilidir. Ostim'de toner kartuş ihtiyaçları için Elmakser'i tercih eden müşterilerimize cihazlarından sorunsuz ve değişmeyen kalitede baskılar almayı garanti ederiz. Orjinal sarf malzemesi kullanan müşterilerimiz için güncel en iyi fiyatlar ve spot ürünler için orjinal toner listemize buradan göz atın.