ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

OLIVETTI Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

OLIVETTI Teknik Servis Merkezi

olivetti banner

Olivetti 1908'de İtalya'da kuruldu. 2013'te Olivetti, Telecom Italia Group'un bir parçası oldu ve hem küçük hem de orta ölçekli işletmelere ve büyük işletmelere daha gelişmiş dijital çözümler sunmaya devam ediyor. Olivetti fotokopi makineleri genellikle her büyüklükteki işletmeye uygundur. Üretkenliği artıran hızlı ve güvenilir çok işlevli makinelerdir. Fiyatlar çok makul ve birçokları tarafından mükemmel bir uzun vadeli finansal kiralama yatırımı olarak kabul ediliyor.

Olivetti, sık sık bakım gerektirmeden büyük aylık baskı hacimlerini idare edecek güçlü ve verimli fotokopi makineleri sunar. Olivetti sistemleri çevreyi desteklemek için görevlerini yerine getiriyor, düşük enerji tüketimi ve birçok modelinde geri dönüştürülmüş parçalar kullanıyor. Çeşitli çevre dostu seçenekler ayrıca işletme maliyetlerini düşük tutmaya yardımcı olur. Makinelerin kullanımı oldukça kolaydır ve diğer markalar kadar çok özellik sunmasalar da, sundukları şey, büyük miktarlarda, işten sonra ve aydan aya kadar yüksek kalitede çıktılar elde etmenin güvenilirliğidir.

etiketler: ankara, olivetti servisi, olivetti fotokopi, tamiri, teknik servis, toner, ankara olivetti, olivetti toner, drum