ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

OKI Yazıcı Servisi
(312) 310 8580

Ankara OKI Yazıcı Servisi

OKI döküman çözümleri, günümüz işletmelerinin verimliliğini artıran profesyonel basılı iletişim ürünleri, uygulamaları ve hizmetleri yaratmaya adanmış global bir markadır. Oki Data Corporation'dan OKI baskı çözümleri, kurumları daha etkili iletişim kurmalarına olanak veren iş baskı çözümleri tasarlama, geliştirme, üretme ve pazarlama konusunda uzmanlaşmıştır. Yazıcılardan fakslara ve çok işlevli ürünlere, uygulamalar ve hizmetler yoluyla, düzenli olarak ödüller kazanan ve rekabeti yaratan bir dizi inanılmaz hızlı ve yüksek performanslı cihazları pazara sunmaktadır. OKI döküman çözümleri, özellikle iş müşterisinin ihtiyaçlarına cevap olarak tasarlanmış bir ürün portföyü sunar. OKI döküman çözümlerinin ürün yelpazesi beş ayrı bölüme ayrılır. Seri darbeli nokta matrisi (SIDM), renkli darbeli olmayan Yazıcılar (NIP), Mono NIP, Faks ve Çok İşlevli Ürünler (MFP'ler).

Ürünlerini OKI markası altında pazarlayan OKI Data Group, profesyonel basılı iletişim ürünleri, uygulamaları ve hizmetleri yaratmaya odaklanmıştır. OKI Veri Grubu, yazıcılardan, fakslardan ve çok işlevli ürünlerden iş uygulamaları ve danışmanlık hizmetlerine kadar çok çeşitli aygıtlar sunar.

etiketler : tags : ankara, oki, yazıcı, printer, teknik, servis, tamir, bakım, onarım, oki toner, oki şerit, oki yazıcı parçaları, oki 2. el, oki yazıcı tamir, oki 3320, 3321, 5520, 5590, 521, 590, 1120, 1190, 5720, 5790