ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

MAMAK Yazıcı Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

MAMAK Ofis Makineleri Merkezi

Mamak' ta büro makineleri konusunda devam eden çalışmalarımız, fotokopi makineleri ve lazer yazıcılar için kaliteli teknik destek sağlar. Lazer printer grubunda her markaya, dijital fotokopi makinesinde ise RICOH ve KYOCERA markalara destek verilmektedir. Teknik servis, 2. El, kiralama ve orjinal muadil tüketim malzemesi ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişim sağlayarak size özel tekliflerimizden yararlanabilir arızalı cihazlarınızın servis merkezimizde onarımını yaptırabilirsiniz. Mürekkep kartuşlu, bitmeyen kartuşlu yazıcılar servis alanımız dışındadır. Firmamızda kurumsal müşterilerimiz haricinde toner kartuş dolumu yapılmamakta bunun yerine ucuz muadil ürün önerilmektedir. 2. el ve kiralama seçenekleri hakkında bilgi ve fiyat almak için bize web sitemiz üzerinden de online ulaşabilirsiniz.

Markalar , Servislerimiz

 

MAMAK BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

HP, Samsung, Xerox, Oki, Brother ve diğer markalara lazer yazıcılara garantili tamir bakım onarım servis hizmeti Elmakser'de verilmektedir (Mürekkep kartuşlu, tanklı doldurmalı modeller hariç). Teknik servis ihtiyacı olan cihazlarınızı firmamıza getirerek uygun fiyatlarla bakım hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz dışında lazer yazıcı için kullanıcı yerinde servis hizmeti verilmemektedir. Orjinal muadil sarf malzeme, 2. el ve fonksiyonlu yazıcı kiralama seçenekleri ile ilgili bilgi fiyat almak için bizi arayınız.

Dijital fotokopi makineleri servisi olarak Mamak'ta hizmet veren firmamız, RICOH marka cihazlar için garantili bakım onarım sunmaktadır. RICOH masaüstü ve üst grup model makine modellerine deneyimli teknik servis hizmetleri almak için bize web üzerinden ulaşarak servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. RICOH fotokopi makinelerine Mamak'ta müşteri yerinde destek verilmektedir. Servis ücreti sabit olup yedek parça hariç olarak uygulanır. Uygun fiyatlı yedek parçalar müşteri onayı ile garantili olarak değişimi yapılır. RICOH cihazınız için yıllık bakım sözleşmesi seçeneği de tercih edilebilir.

Son sistem çok işlevli yazıcı ve fotokopi makinelerimiz, sayfa başı ödemeli olarak kullanıma verilmektedir. Kullanıdığın kadar öde sistemi ile ofisinizdeki tüm yazdırma ve kopyalama işlerini kolayca yapabilir ücretsiz sarf malzeme ve teknik destek alabilirsiniz. Kiralama fiyatlarına herşey dahildir (Kağıt hariç). Siyah beyaz ve renkli makinelerimiz hem A4 hem A3 ebatlı baskılar almak için idealdir. Tarama, Faks ve ağ özellikleri de cihazlarda mevcuttur.

Lazer yazıcı toner kartuşları firmamızdan temin edilebilir. Dolum yapılmamaktadır. Cazip fiyatlı muadil toner kartuşları dolum fiyatına çok yakın seviyededir. Birçok model için sorunsuz uyum sağlayan ürünler hatalara karşı değişim garantilidir. HP toner kartuşları, Samsung Tonerler, Xerox yazıcı tonerleri, Brother Muadil tonerlerde adetli siparişleriniz adrese teslim imkanı ile ELMAKSER'de.