ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

KONICA MINOLTA Tüketim Malzemeleri
(312) 310 8580

konica-main-banner  

KONICA MINOLTA Yazıcı ve Fotokopi Makineleri

Konica Minolta, merkezi Marunouchi, Chiyoda, Tokyo'da bulunan ve dünya çapında 49 ülkede ofisleri bulunan bir Japon çokuluslu teknoloji şirketidir. Şirket, üretim baskı pazarı için fotokopi makineleri, lazer yazıcılar, çok işlevli çevre birimleri (MFP'ler) ve dijital baskı sistemleri dahil olmak üzere ticari ve endüstriyel görüntüleme ürünleri üretmektedir. Konica Minolta'nın Yönetilen Baskı Hizmeti'ne (MPS), Optimize Edilmiş Baskı Hizmetleri adı verilir. Şirket ayrıca lensler ve LCD film dahil olmak üzere optik cihazlar da üretmektedir. Konica Minolta ayrıca röntgen görüntü işleme sistemleri, renk düzeltme sistemleri ve röntgen filmi gibi tıbbi ve grafik görüntüleme ürünleri, fotometreler, üç boyutlu sayısallaştırıcılar ve diğer algılama ürünleri ve tekstil yazıcıları gibi ürün yelpazesine de sahiptir.

Çok işlevli çevre birimleri

Magicolor serisi

Gelişmiş yeni nesil kompakt, hafif ve yüksek performanslı renkli lazer yazıcılar. Renkli lazer yazıcı pazarı, iş belgelerinin tek renkliden renkliye hızla geçişinden güç alarak genişlemeye devam ediyor. Konica Minolta'nın "Magicolor" serisi markalı ve QMS / Qume'den miras kalan toner teknolojisini kullanan renkli lazer yazıcıları, 2400 dpi fotoğraf kalitesiyle o zamanlar dünyanın en küçük ve en hafif renkli lazer yazıcısı olan Magicolor 2430DL 2005'i içerir. USB üzerinden PictBridge ve EXIFII Baskı Emri Yönetimi teknolojisini kullanan dijital kameralardan çıktı alınabilir. Magicolor serisi, giriş seviyesi ev/ofis modellerinden kurumsal ortamlar için büyük baskı istasyonlarına kadar her şeyi kapsar.

Bizhub serisi

Gelişmiş görüntüleme pazarlarını takip eden Konica Minolta'nın "bizhub" serisi markalı dijital çok işlevli çevre birimleri ( MFP'ler ), birden çok işlevle (kopyalama, yazdırma, fakslama, tarama) donatılmıştır ve herhangi bir kurumsal ağ ortamına entegre edilebilir. Kullanıcıların, bir dizi ağ yönetimi yazılım programı kullanarak bir ağa bağlı ofis ekipmanının yönetimini birleştirmelerine ve hatta hem taranan verileri hem de bilgisayar tarafından oluşturulan verileri yönetmelerine ve paylaşmalarına olanak tanır.

 

KONICA MINOLTA Yazıcı Tüketim Malzemelerine Göz Atın

Modellere göre orjinal muadil toner, drum fiyat bilgilerini inceleyin ve online alışveriş yapın

Cancel the selection