ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

KIZILAY BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ
(312) 310 8580

KIZILAY Dijital Ofis Makineleri Merkezi

Kızılay bölgesinde ofis makineleri ile ilgili her türlü sorunlarınız ve makine ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak deneyimli ve kullanıcı memnuniyeti odaklı destek hizmetlerimizden yararlanın. Lazer yazıcılar, fotokopi makineleri ve bu cihazların sarf malzemeleri satışı ile ilgili çözüm üreten hızlı servis olanağı sunan Elmakser, eknomik tekliflerle her zaman yanınızda. Her türlü kapasitedeki çalışma ortamlarının döküman yönetimi ve network altyapısı çözümlerini sağlayan firmamız, makine satış ve kiralama seçenekleri ile de destek sağlıyor. RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makineleri satış ve kiralama, HP Yazıcılar 2. EL ve kiralamada uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile çözüm üretiyoruz. Bizimle web üzerinden İletişim Formu ile anlık iletişim kurabilir veya sabit ve mobil hatlarımızdan ulaşarak güncel ihtiyaçlarınız için en iyi teklifleri alabilirsiniz.

 

KIZILAY OFİS TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ

Mürekkep Kartuşlu, Bitmeyen kartuşlu yazıcılar hariç tüm marka ve model lazer tonerli yazıcılara teknik destek hizmeti vermekteyiz. Servislerimiz gün içinde Kızılay ve bölgesine hızlı şekilde yapılmaktadır. Hp, Samsung, Xerox, Oki, Lexmark, Brother, Canon markalı yazıcılara arıza, bakım ve yedek parçada uygun fiyatlar Elmakser'de. Hp ve Samsung yazıcı tonerlerinde çok uygun fiyatlar ve birden fazla olan siparişleriniz adrese teslim imkanı ile sunuluyor. Kızılay'ın merkezinde teknik servis, makine satış, 2. el ve yazıcı kiralamada size özel çözümler ve fiyat teklifleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Yazıcı arızaları ile ilgili sorun giderme ipuçları 'na buradan göz atabilirsiniz.

RICOH ve KYOCERA Grubu Mono ve Renkli A4-A3 orta üst grup fotokopi makinesi Kızılay teknik servisi olan firmamız, yıllık bakım sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak arıza bakım hizmeti sağlamaktadır. Üretici Ricoh'un alt markaları olan Nashuatec, Rex Rotary, Gestetner, Lanier, Infotec etiketli makineler de firmamızın servis desteği altındadır. Kızılay bölgesinde ofisinizde teknik servis hizmeti almak için bizi arayın. Kyocera fotokopi makineleri kiralama, 2. EL ve satmak istediğiniz 2. EL makinelerinizin değerlendirilmesi için size bir telefon kadar yakınız. Model uyumluluk tablosu ' nu buradan inceleyin.

Her ölçekteki ofisler için ister bir ister on adet siyah veya renkli A4 - A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ve yazıcı kiralık olarka kullanıma verilmektedir. Her türlü kapasite için belirlemiş olduğumuz kullanım paketlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayın. Kullanımı yoğun olan işyerleri için sayfa başı kullandığın kadar öde sistemi de mevcuttur. Bir fotokopi makinesinin kiralama şeklinde kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için Kiralık Yazıcılar sayfamızı incelelebilirsiniz.

Çok sayıda marka ve model cihaz için çok seçenekli fiyat ve kalitede tüketim malzemesi satışı ELMAKSER'de. En ucuz fiyat yerine, ortalama ürün kalitesi ve avantajlı fiyat dengesini müşterilerine sağlayan firmamız, yazıcı ve fotokopilerde sorunsuz baskı kalitesi için verimli sarf malzeme satışı yapmaktadır. Kullanım malzemelerinin cihazlarınıza zarar vermemesi için kalitesinde emin olduğunuz markaların tercih edilmesi önemlidir. Son yıllarda oldukça düşen Çin merkezli üreticilerin muadil toner fiyatları, toner dolumu yerine sıfır yeni ürün tercih edilmesini sağlıyor. Dolum fiyatına sıfır fabrikasyon tonerler garantili ve birebir değişim avantajı ile satılmakta. Orjinal toner ve diğer sarf malzeme fiyat listesini buradan inceleyin.