ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

Kiralık Yazıcı ve Fotokopiler
312 310 8580

Kısa Dönemli Yazıcı Kiralama Hizmetleri

Kısa dönemli kiralama genellikle şantiyelerde mimarlık mühendislik ve inşaat firmaları tarafından iş bitimine kadar kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Bu süre ortalama 6 ay ve 1,5 yıl arasında olup firmamız müşteri ihtiyacına göre uygun özellikteki bir veya birkaç makineyi kullanıma vermektedir. A4 veya A3 ebatlı SB ve renkli bir cihazı kiralamak için bizimle iletişim kurunuz. Kısa dönem kiralama servisimiz Ankara sınırları dahilinde yapılmaktadır. Özellikle şantiye bölgelerinde, konteyner tipindeki ofis alanlarına kiralık cihaz kurulumu yapılmamaktadır. Bu tip yerlerde iç ortamın dar havasız ve dışarıdan gelen etkilere açık olması cihazların sağlıklı kullanımını engellemektedir. Prefabrik şantiye binalarında ise iç mekan daha uygun olduğundan sorun yaşanmamaktadır. Şantiye bölgesi için kiralık yazıcı isteğinde bulunacak kullanıcıların bunu göz önünde bulundurarak kullanılacak cihaza uygun ortam temin etmesi gerekmektedir.

Diğer Seçenekler

Size en uygun seçenek için bilgi ve teklif alın.

Günlük Kiralama

Toplantı, Seminer, Açılış v.b etkinlikler için siyah ve renkli bir cihazı günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Aylık Kiralama

Kısa süreli yoğunluktaki ofis çalışmalarınız için Aylık kiralama seçeneği ile tüm print ve kopyalama ihtiyaçlarınızı süratle karşılayın.

Yıllık sözleşmeler

12 Aylık periyotlu her şey dahil seçenekli seçenekle ofisinizdeki döküman yönetimin keyfini çıkarın.

Uzun dönem 24/36/48 Ay

Kurumsal yapıdaki işletemeler için, özel plan ve en uygun maliyetli uzun dönem kiralama seçemekleri için bilgi ve teklif alın