ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

KAVAKLIDERE Yazıcı Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

KAVAKLIDERE Büro Makineleri

Büro makineleri konusunda Kavaklıdere'de faaliyetlerini sürdüren firmamız, her türlü ofis makinesi bakım onarım, kiralama ve sarf malzeme ihtiyaçlarınızda size özel çözümler sunar. Fotokopi makineleri ve lazer yazıcılara deneyimli teknik servis hizmeti sağlayan Elmakser, cihazlarınızda meydana gelen her türlü problemin giderilmesi için garantili hizmet sunar. Her ölçekte yazdırma ve kopyalama işleriniz için size özel makine öneri ve fiyatlarla ilgili bilgi almak için bizi arayın. Kiralık makinelerimizden sizin için en uygun olanı belirleyerek hemen kurulum imkanı sağlamaktayız. Kavaklıdere ve Gaziosmanpaşa semtleri gün içinde sıkça servis verdiğimiz bir bölgedir. İhtiyaçlarınızı web üzerinden de iletebilirsiniz.

 

KAVAKLIDERE BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Yüksek baskı kalitesi ve ile ekonomik baskılar almayı sağlayan lazer yazıcılar günümüz ofislerinin vazgeçilmez iş istasyonlarıdır. Birçok işlevin birarada olması tek cihazda tüm işlerin yapılabilmesini sağlar. Türkiye ve dünyada kullanıcıların tarafından en çok tercih edilen markalar olarak HP, Samsung, Xerox ve OKI öne çıkmaktadır. Son yıllarda kullanımı artan tanklı püskürtmeli yazıcılar da yüksek pazar payına ulaştılar. Ancak mürekkep püskürtmeli sistemin yeteri kadar verimli olmaması, arıza durumunda teknik müdehalenin sınırlı olması bu cihazlara dezavantaj sağlamaktadır. Her marka lazer yazıcılarınıza ve nokta vuruşlu sürekli form yazıcılarınıza tamir bakım yedek parça, 2. El ve sarf malzeme desteği veren firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunar.

Dijital fotokopi makinesi üreticileri son yıllarda geliştirilen yeni teknolojilerle yüksek verimlilik, düşük arıza oranı, yüksek kapasite ve kaliteli baskı özelliklerini oldukça geliştirerek çok sayıda model seçeneği sundular. Uzun ömürlü sarf malzemeleri ile sık parça değişimi ve teknik servis ihtiyacı minimum seviyeye geriledi. Günümüz fotokopi makineleri bu açıdan son derece ekonomiktir. Bir toner ile onbinlerce sayfa baskı almak, yedek parçaların yüzbinlerce sayfa baskı ömrüne sahip olması baskı maliyetininde de ekonomi sağlamaktadır. RICOH ve KYOCERA markaların öne çıktığı piyasada her ihtiyaca uygun model seçeneği sunuluyor. RICOH ve KYOCERA grubu cihazınıza deneyimli teknik servis hizmeti Kavaklıdere'de firmamız tarafından verilmektedir. Yerinde bakım onarım ve sarf malzeme temini için ELMAKSER gün içinde en kısa sürede hizmet sağlar.

Yazıcı kiralama, sıfır makine maliyeti ve herşey dahil sistem olması ile son derece avantajlı ve düşük riskli bir hizmettir. Döküman sirkülasyonu yoğun olan bir işyerinin tüm yazdırma, kopyalama, tarama, faks ve ağ iletişimini sağlayabilen son sistem çok işlevli makinelerimiz ofsinizde fark yaratır. Kullanıcı kağıt haricinde hiçbirşey düşünmeden cihaz kullanımını sürdürür. Tüm servis ve sarf malzemeler kiralama fiyatına dahildir. Sayfa başı ödemeli olarak kullanabileceğiniz makineler size özel fiyat tekliflerimizle verilmektedir.

Siyah beyaz ve renkli olarak A4 - A3 model makinelerimizi bir veya daha fazla adette kiralamak için ofisiniz ihtiyacını bize iletin. En uygun makine modeli ve kiralama fiyat teklifimizi hemen alın.

Lazer printer toner kartuşları, çok sayıda muadil ürün seçeneği ve orjinal malzeme satışı Kavaklıdere'de Elmakser'de. En uygun fiyatlarla tüketim malzemesi temin etmek için firmamızı arayarak siparişleriniz iletiniz. Kalite garantili muadil lazer toner kartuşlarımız hatalara karşı değişim imkanı ile satılmaktadır. Bir adetten fazla olan toner isteklerinizde ücretsiz adrese teslim imkanı sunulmaktadır.Orjinal toner fiyatlarımız ve diğer ürünlerle ilgili bilgi için tıklayınız.