ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

HOŞDERE Fotokopi Yazıcı Servisi
(312) 310 8580

HOŞDERE Ofis Makineleri Merkezi

Ofislerin yazdırma, kopyalama, fax ve tarama işlerini karşılamak için yoğun olarak kullanılan lazer yazıcı ve dijital fotokopi makinelerinin zaman içerisinde ihtiyaç duyduğu periyodik bakım onarım ve diğer destek hizmetleri Hoşdere ve Atakule bölgesinde firmamız tarafından yapılmaktadır. Lazer printer gurubunda her markaya, fotokopi makinelerinde ise RICOH ve KYOCERA markalı cihazlara destek hizmeti verilmektedir. Hoşdere Caddesi ve Ayrancı bölgesinde yıllardır çalışmalarını sürdüren firmamız, en cazip koşularla deneyimli destek hizmeti sağlar. Büro makineleri bakım onarım, kiralama, 2.el ve tüketim malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarınızı web sitemiz üzerinden de iletebilirsiniz.

 

HOŞDERE BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Bütün markaların lazer yazıcı modellerine teknik servis hizmeti Hoşdere caddesinde Elmakser tarafından verilmektedir (Mürekkep kartuşlu cihazlar hariç). Bakım onarım gereken lazer yazıcınız için servis bildiriminde bulunabilir hızlı şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. Gün içinde en kısa sürede destek hizmeti verilmektedir. Servisimizin Hoşdere caddesinde vermiş olduğu teknik servis hizmetleri garantilidir. HP, Samsung, Oki, Xerox, Brother, Canon, Lexmark, Epson lazer yazıcı tamirinde firmamızın deneyimli hizmetlerini tercih edebilir sarf malzeme siparişlerinizi iletebilirsiniz. Nokta vuruşlu matrix fatura yazıcılarına yedek parça ve periyodik bakım yapılmaktadır. Yazıcılarda meydana gelen sorunların kullanıcı tarafından giderilebilecek basit çözüm önerilerini incelemek için Sorun Giderme sayfamızı tıklayınız.

2. El her marka lazer yazıcılarınız değerinden alınmaktadır. Değerlendirmek istediğiniz cihazlar için marka model bilgisini bildirerek en uygun fiyatı alın.

RICOH ve KYOCERA grubu ve bu gruba ait alt markalar; Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Utax, Olivetti, TA, Mitaco, Olympya, Yumi etiketli fotokopi makinelerine teknik servis, satış ve kiralama Hoşdere Caddesi ve Ayrancı bölgesinde Elmakser deneyimi ile verilmektedir. Sözleşmeli / Sözleşmesiz servis ihtiyaçlarınızda, 2. EL makine ve yeni cihaz alımlarınızda firmamızdan en uygun teklifleri alabilir size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Orjinal Ricoh ve Kyocera toner kartuşlarında güncel indirimli fiyatlar için arayınız. Ricoh ve Kyocera arıza kodları ve sorun giderme sayfamızdan cihazlarda oluşan hataların çözümü için yardım alabilirsiniz . Model karşılaştırma ve uyumluluk tablosu için tıklayınız.

Çalışan veya arızalı durumdaki dijital fotokopi makineleriniz değerinden alınır.

Kiralık fotokopi ve yazıcı kullanımı son yıllarda hem bireysel hemde kurumsal yapıdaki kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edimektedir. Her türlü ihtiyaca uygun olarak düzenlenen kiralık yazıcı kullanım paketlerimiz, yazdırma, kopyalama, tarama ve faks işlevleri için ekonomik bir seçenek sağlar. Günlük, Aylık, Yıllık ve Uzun dönemli printer kiralama seçeneklerimiz arasından sizin için en uygun olanı birlikte belirleyerek cihazlarımızı hemen kullanıma sunabiliriz. Kiralık kullanım paketlerimize tüm sarf malzeme yedek parça ve teknik servis hizmeti dahildir. Sayfa başı ödemeli veya kotalı olarak verilen cihazlarla ilgili fiyat ve model bilgisi almak için ofisinizin aylık ortalama kapasitesini iletişim formumuzu kullanarak iletebilir size özel teklifimizi alabilirsiniz.

Lazer yazıcıların yoğun olarak kullanıdığı toner kartuşları için ekonomik ve garantili muadil ürünler firmamızdan temin edilebilir. Yüksek baskı kalitesi ile cihazlarınıza sorunsuzca uyum sağlayan sarf malzemelerimiz hatalara karşı değişim garantilidir. Dolum fiyatlarına çok yakın seviyedeki birçok ürün için siparişleriniz adrese teslim imkanı ile satılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan HP, Samsung, Xerox gibi markaların birçok modeline uyumlu muadil ürünler sorunsuz baskılar almanızı sağlar. Orjinal sarf malzemelerde ise güncel olarak uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır.Orjinal toner fiyat listesi için tıklayın. Kurumsal müşterilerimiz haricinde toner dolumu yapılmamaktadır.