ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

Kiralık Yazıcılar
(312) 310 8580

Günlük Yazıcı ve Fotokopi Kiralama Servisi

Siyah Beyaz ve Renkli Cihazlar

Firmanızın günlük olarak düzenlediği toplantı, seminer, açılış, sunum, tanıtım ve fuar organizasyonları gibi etkinliklerde SB ve renkli yazdırma, kopyalama ve tarama ihtiyaçlarınız için en kolay yöntem günlük kiralamadır. Belirtilen adreste ve saat aralıklarında kullanımınızda olacak cihazın kurulum ve servis işlemleri firmamız tarafından yapılır. Döküman yönetimininizi hızlı ve sorunsuz şekilde sonuçlandırmak için ELMAKSER'in hızlı ve ekonomik servis hizmetlerinden yararlanın. İhtiyacınızı bidirerek en uygun fiyatı almak için iletişim formumuzu kullanın

etiketler: tags: günlük, yazıcı, fotokopi, kiralama, kiralık, fiyat ankara

Günlük organizasyonlar için kiralama

gunlukbanner11

Günlük organizasyonlarınızda kullanımızda olacak SB ve Renkli çok fonksiyonlu yazıcının tüm kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından karşılanır. Kağıt hariç herşey dahil sistemde, gün sonunda makine numaratörlerinden alınan rapor sonucunda kullandığınız sayfa sayısı veya kotalı ise kota sayısına göre ödeme alınarak kullanım sonlandırılır.

Her ihtiyaca göre seçenekler

Aylık ortama baskı adedinizi bize iletin, size en uygun paketi belirleyelim hemen kurulum yapalım.

Günlük Kiralama

Toplantı, Seminer, Açılış v.b etkinlikler için siyah ve renkli bir cihazı günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Aylık Kiralama

Kısa süreli yoğunluktaki ofis çalışmalarınız için Aylık kiralama seçeneği ile tüm print ve kopyalama ihtiyaçlarınızı süratle karşılayın.

Yıllık sözleşmeler

12 Aylık periyotlu her şey dahil seçenekli seçenekle ofisinizdeki döküman yönetimin keyfini çıkarın.

Uzun dönem 24/36/48 Ay

Kurumsal yapıdaki işletemeler için, özel plan ve en uygun maliyetli uzun dönem kiralama seçemekleri için bilgi ve teklif alın