ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ETİMESGUT Fotokopi Yazıcı Servisi
(312) 310 8580

ETİMESGUT ERYAMAN Büro Makineleri Servisi

Etimesgut, Eryaman ve Batıkent'te fotokopi, lazer yazıcı teknik servis, 2. el, kiralama ve tüketim malzemeleri konusunda firmamızın deneyimli hizmetlerinden yararlanmak için bize web üzerinden ulaşabilir hızlı yardım alabilirsiniz. Elmakser, en yaygın olarak kullanılan HP, RICOH, Samsung, KYOCERA markalı ofis makinelerinin ihtiyaç duyduğu her türlü arıza, bakım onarımlarını size özel tekliflerle sunmaktadır. Kiralama, 2. el ve ekonomik sarf malzeme satışlarımızla Etimesgut'ta en çok tercih edilen teknoloji firması olarak uygun fiyatlı ve deneyimli hizmetlerimizi bölge genelinde sürdürmekteyiz.

 

ETİMESGUT ERYAMAN BÜRO MAKİNELERİ

HP, Samsung, OKI, Brother, Xerox, Lexmark, Epson, Canon lazer ve nokta vuruşlu fatura yazıcıları bakım onarımı Etimesgut ve Eryamanda firmamızda yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışındaki lazer yazıcılarınızın arıza bakım ve sarf malzeme ihtiyaçları için bizimle telefonla veya web sitemiz üzerinden iletişim kurabilir siparişlerinizi bildirebilirsiniz.

Firmamızda mürekkep kartuşlu, bitmeyen kartuşlu, termal barkod, adisyon, fotoğraf ve medikal yazıcılar ile geniş format cihazlar için teknik servis hizmeti verilmemektedir.

Etimesgut Eryaman bölgesine kurumsal işyerleri haricinde yerinde servis hizmeti yapılmamaktadır.

Her marka lazer yazıcı tüketim malzemeleri, 2. el cihazlar ve yazıcı kiralama ile ilgili bilgi fiyat teklif almak için bize ulaşın.

RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makineleri satışı, 2. EL ve Kiralama hizmetleri Etimesgut ve Eryaman'da firmamız tarafından yapılmaktadır. Bireysel ve kurumsal ölçekteki ofislere her kapasitedeki teknik destek ve makine tedarik hizmeti sunan firmamız Etimesgut'ta en çok tercih edilen bilişim firmasıdır. Etimesgut'ta fotokopi cihazlarına kullanıcı yerinde destek servis verilmektedir. Makinelerinizde oluşan yazılımla ilgili uzaktan yardım alabilir cihaz ekranında görüntülenen hata kodlarının açıklamalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmek istediğiniz çalışır veya arızalı durumdaki 2. EL fotokopi makineleriniz güncel değerinden alınır. Marka model bilgisini bize ileterek fiyat alabilirsiniz.

Son yıllarda kiralık yazıcı kullanımı konusundaki çalışmalarını yoğunlaştıran Elmakser, kısa sürede birçok kullanıcıya kiralama hizmeti sağlayarak bu konuda müşteri grubu oluşturmayı başarmıştır. Eryaman ve Sincan OSB bölgesinde kiralama konusunda öne çıkan bir firma olarak sizin için de uygun bir teklif sunmak ve ofisinizi son sistem makinelerimizle buluşturmak için bize ulaşın. Herşey dahil sayfa başı ödemeli kiralama paketlerimiz çok fonksiyonlu ve yüksek verimli makine modellerimiz ile idealdir.

A4 ve A3 olarak ofisinizin kapasitesine göre belirlenen kiralık yazıcılar Elmakser'in kesintisiz servis hizmeti ile yazdırma, kopyalama, tarama, faks ve ağ iletişimininde devamlılık sağlar.

Her marka lazer yazıcı için uygun fiyatlı muadil tüketim malzemeleri Elmakser'de. Dolum fiyatlarına çok yakın muadil toner kartuşlarımız fabrikasyon hatalara karşı değişim garantilidir. Yüksek kalitede baskı imkanı sağlayan ürünlerimiz adetli siparişlerinizde ücretsiz adrese teslim imkanı ile satılmaktadır. Orjinal toner kartuşlarında ise size özel güncel indirimli fiyatlar uygulanır. HP, Samsung, Xerox, Brother, Lexmark tonerlerini en cazip fiyatlarla Elmakser'den temin edebilirsiniz. Firmamızda kurumsal müşterilerimiz haricinde toner dolumu yapılmamaktadır.

s