ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ÇUKURAMBAR Ofis Makineleri Servisi
(312) 310 8580

ÇUKURAMBAR Ofis Makineleri Merkezi

Çukurambar'da ofis cihazlarınızın yazdırma, kopyalama ve tarama işlevlerinde oluşan sorunları gidermek ve tüketim malzemeleri temin etmek için firmamızla iletişim kurabilir yerinde teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz adrese teslim imkanı ile sarf malzeme ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde karşılayabilir yazdırma ve kopyalama işlerinizi kesintisiz sürdürebiirsiniz. Tüketim malzemesi satışlarımız güncel indirimli fiyatlarla yapılmaktadır. Çukurambar'da kiralık yazıcı fiyatlarında en uygun teklifleri almak için ofisinizin ortalama baskı kapasitesini bize iletin. A4-A3 her ölçekteki cihazlarımız ofisinizin döküman yönetimini sorunsuz şekilde karşılar. Lazer yazıcılarda tüm markalara, fotokopi makinelerinde ise RICOH ve KYOCERA marka cihazlara destek vermekteyiz.

 

ÇUKURAMBAR BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Her çalışma ortamında yoğun olarak kullanılan yazıcılar, gerek kullanım kaynaklı gerekse sarf malzeme kaynaklı oluşan arızalar için sık sık teknik destek desteğine ihtiyaç duyar. Cihazlarda oluşan sorunların bir kısmını kullanıcılar giderebilirken, bazı arızalar için servis müdehalesi gerekir. Lazer yazıcı grubunda her markaya bakım onarım hizmeti Elmakser'de verilmektedir. Nokta vuruşlu sürekli form yazıcıları da servis kapsamındadır. Bu tür yazıcılarınıza firmamızdan güvenilir servis hizmeti almak için bize web üzerinden veya telefonla ulaşabilir servis ve malzeme isteklerinizi iletebilirsiniz. Servisimizde mürekkep püskürtmeli, tanklı, doldurmalı, bitmeyen kartuşlu printer tamiri yapılmamaktadır.

Piyasa genelinde en yaygın olarak kullanılan HP, Samsung, Xerox, OKI, BROTHER, LEXMARK, RICOH başta olmak üzere bütün lazer yazıcı markaları için garantili teknik servis hizmeti verilir. Lazer yazıcılarınızın basit sorunları için yerinde servis imkanı sağlanmakta, önemli bakım onarımlar cihaz alınarak firma merkezimizde yapılmaktadır.

Ofis cihazlarınızda oluşan sorunlarla ilgili çözüm ipuçlarına göz atın.

RICOH ve KYOCERA grubu ve bu markalara ait diğer alt markalar servis desteğimiz altındadır. Gestetner, Lanier, Nashuatec, Rex Rotary, Infotec, Utax, TA, Mitaco, Yumi, Olivetti ve Olympya bu iki ana üretici firmanının alt markalarıdır. Makine modelleri aynı olup marka farkı vardır. Fotokopi makinesi ihtiyaçlarınızda güncel en iyi fiyat tekliflerini firmamızdan alabilirsiniz. Çukurambar'da Ricoh ve Kyocera Teknik Servisi olarak Elmakser Elektronik' in deneyimli hizmetlerini tercih eden çok sayıda müşterilerimize dahil olmak için bize ulaşın. Servis ve sarf malzeme istekleriniz çalışma programına alınarak gün içinde en kısa sürede hizmet verilir. Ricoh ve Kyocera toner kitleri, Kyocera Bakım Kitleri cazip fiyatlarla Çukurambar'da firmamızda satılmaktadır.

Değerlendirmek istediğiniz çalışır veya arızalı durumdaki 2. EL fotokopi makineleriniz güncel değerinden alınır. Marka model bilgisini bize ileterek fiyat alabilirsiniz.

Kiralık yazıcı ve fotokopi makinesi kullanımı paketlerimiz her ölçekteki işyerleri için size özel tekliflerle yapılmaktadır.Günlük, aylık, yıllık ve uzun dönem kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ortalama aylık baskı kapasitenizi bize iletip uygun seçenekler hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Makinelerimiz siyah beyaz ve renkli çok işlevli yüksek kapasiteli özellikte ve sorunsuz kullanım olanağı sağlarlar. Daha fazla bilgi için Fotokopi Kiralama Servisi

A4 - A3 son sistem kopyalayıcı ve yazıcılarımız en yüksek baskı kalitesi ve en düşük arıza oranı ile son derece verimlidir. Sayfa başı veya kotalı kullanım seçenekleri kağıt hariç herşey dahil sistemdir. Kullanıcı sadece kağıt tedarik ederek tüm döküman yönetimini sorunsuz şekilde sağlar. Yazıcı kiralama fiyatları aylık kullanım sayısına göre belirlenmektedir.

Firmamız, muadil toner ve kartuşlarda kalitesi bilinen üreticilerin ürünlerini müşterilerine önermektedir. Ekonomik fiyatlı toner kartuşlarımız fabrikasyon hatalara karşı değişim garantilidir. Son yıllarda kalite seviyesi yükselen Çin üretimi muadil toner kartuşları birçok marka ve modele uyum sağlar. Toner dolumu yerine sıfır yeni toner kartuşu kullanmak cihazlarınızın genel çalışma performansı için tavsiye edilir. Orjinal sarf malzemede ise güncel en uygun fiyatlarla ürün satışı firmamızda yapılmaktadır. Orjinal Toner Kartuş Fiyat Listesi

Çukurambar toner kartuş servisi Elmakser, lazer yazıcı ve fotokopi makinesi tüketim malzemeleri satışını adrese teslim imkanı ile sağlamaktadır. Orjinal ve muadil ekonomik fiyatlı ürünler stoktan teslim ve kalite garantili olarak satışa sunulmaktadır.