ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

CİNNAH Ofis Makineleri Servisi
(312) 310 8580

CİNNAH OFİS MAKİNELERİ

Cinnah Caddesindeki kurumsal ve bireysel kullanıcılar ofis donanımları ile ilgili destek hizmetleri almak için Elmakser'i tercih ediyor. Dijital büro cihazlarınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve ekonomik döküman yönetimini oluşturmak için doğru seçimler yapılması önemlidir. Kalabalık ofislerde her bir çalışanın yazdırma, kopyalama ve tarama işlemlerini hızlı şekilde kolayca yapması, sorunsuz faks iletişimi sağlaması, iletişim ve ağ altyapısının doğru şekilde oluşturulması ve en düşük arıza oranı ile çalışan makine modellerinin tercih edilmesi için iyi bir planlama yapılması gerekir. Uzun yıllar büro donanımı konusunda çalışmalarını sürdüren firmamız, bu tercihlerin en doğru şekilde yapılması için en doğru öneri, çözüm ve teklifler üretiyor. Her ihtiyaca uygun özellikteki makinelerin satın alma yada kiralama seçenekleri için iletişim sağlayarak uygun tekliflerimizden yararlanın.

 

CİNNAH BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Standart ve çok fonksiyonlu masaüstü lazer yazıcılar düşük arıza oranı ile yüksek kalitede baskılar almanızı sağlar. Ancak kağıttaki görüntüyü oluşturan ünitelerin bir çalışma ömrü oldundan, zaman ilerledikçe parça değişimi ve bakım ihtiyacı oluşur. Yazıcılardaki lazer ünitesi, image ünitesi ve fuser ünitesi kağıttaki baskıyı oluşturan ana ünitelerdir. Son yıllarda kullanımı giderek artan muadil sarf malzemeler bu ünitelerin baskı ömrünü azaltarak daha sık sorun çıkarmasına yol açıyor. Bazı parçalara bakım yapılabilirken bazılarında da değişim gerekebiliyor. Arızalı cihazınızı uygun firmamıza getirebilir veya yerinde servis isteyebilirsiniz. Bol yedek parça imkanına sahip servis merkezimiz kısa sürede arızayı tesbit eder ve değişim gereken parçaları yeniler. Basit sorunların giderilmesi için sık sorulan sorular sayfamızı inceleyerek arıza giderme ile ilgili çözüm önerilerimizi uygulayabilirsiniz.

Cinnah Caddesi'nde fotokopi makinesi teknik servisi hizmetlerini sürdüren firmamız, proje ve mimarlık ofisleri, bölgedeki büyükelçilikler ve diğer işletmelere satış 2. EL ve teknik destek konusunda en uygun teklifler sunmaktadır. Bölge genelinde çok sayıda müşterilerimize kaliteli ve deneyimli destek hizmeti vermekteyiz. RICOH ve KYOCERA grubu makineler üzerine çalışan Elmakser, bu iki gruba ait makinelerin satış ve servis hizmetlerini Cinnah caddesi ve bölgesinde sağlamaktadır. Orjinal RICOH ve KYOCERA toner, drum, ve diğer sarf malzeme ihtiyaçlarınızda en uygun fiyat tekliflerini almak için bize web sitemiz üzerinden online iletişim kurabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz. RICOH / KYOCERA grubuna ait markaların model uyum tablosunu incelemek için Model Karşılık Tablosunu sayfamızı tıklayınız. 2. El fotokopi makineleriniz değerinden alınmaktadır.

A3 - A4 Siyah ve renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama Cinnah Caddesinde ELMAKSER'de. Sayfa başı ödemeli veya kotalı kullanım paketlerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyerek hemen kurulum sağlayabiliriz. Kiralama sistemi her açıdan ekonomik bir maliyet sağlamaktadır. Tüm sarf malzeme, yedek parça ve tüketim malzemeleri ile teknik servis hizmetlerinin kiralama fiyatına dahil olması avantaj sağlar. Kullanıcı anlız kağıt temin ederek ihtiyacı kadar kullanım sağlar. Cazip sayfabaşı fiyatlar ve kısa / uzun dönem kiralama seçenekleri hakkında bilgi için Ankara Kiralık Fotokopi ve Yazıcı sayfamızı inceleyiniz. Size özel tekliflerimizi almak için bize ofisinizin ortalama ihtiyacını iletin.

Sayfabaşı sistemde yapılan baskı adedine göre değişen kademeli fiyat uygulanır. Sabit makine kira bedeli yoktur. Kotalı sistemde ise aylık sabit olarak ödenecek kiralama ücretine belli sayıda ücretsiz kullanım hakkı verilir.

Her marka ve model lazer yazıcı ve fotokopi makinesi tüketim malzemeleri satışı Elmakser'de. Orjinal HP toner, Xerox orjinal sarf malzemeleri, OKI toner drum şerit ve yedek parçaları, Samsung Toner dolumu, Brother drum ünitesi, Hp Toner kartuşu dolumu, Lexmark muadil tonerler, Oki drum üniteleri, Ricoh fotokopi tonerleri, Kyocera toner kartuşları, Canon yazıcı tonerleri Cinnah caddesinde Elmakser'de. Muadil toner kartuşlarımız hatalara karşı değişim garantilidir. Birçok model için uyumlu olan ürünlerimiz kaliteli baskı ve ekonomik seçenek sağlar. Tercihiniz orjinal tüketim malzemesi ise güncel olarak uygun fiyatlar her zaman Elmakser'de. Orjinal ürün fiyat listemiz