ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

CEBECİ Ofis Makineleri Servisi
(312) 310 8580

Cebeci Büro Makineleri Servisi

Elmakser Elektronik Büro Makineleri, Cebeci ve Dikimevi'nde 20 yılı aşkın zamandır hizmetlerini sürdürmektedir. Bireysel ve kurumsal her ölçekteki iş ortamlarına döküman yönetimi, iletişim altyapısı kurulumu, ağ yapılandırması ve yazılım donanım ile ilgili anahtar teslim çözümler sağlamaktayız. Ofis makineleri ile ilgili her konuda bizden teklif isteyiniz. Elmakser Büro Makineleri, makine alım ve kiralamada size özel teklifler sunar. Cebeci ve Dikimevi yazıcı ve fotokopi makineleri teknik servis hizmetleri almak için bizimle iletişim kurabilir, cihazlarınızı firma merkezimize getirebilirsiniz. Teknik destek servislerimiz kullanıcı yerinde de verilmektedir. HP, RICOH, KYOCERA grubu bütün cihaz modelleri için teknik destek isteğinde bulunabilisiniz. Mürekkep püskürtmeli bitmeyen kartuşlu tipteki yazıcılara bakım onarım hizmeti verilmemektedir.

 

CEBECİ BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Cebeci'de lazer yazıcılarla ilgili teknik servis ihtiyacınız olduğunda size en yakın bakımcı firma ELMAKSER Elektronik'le iletişim kurabilir hızlı servis hizmeti alabilirsiniz. Hp, Samsung, Oki, Xerox, Lexmark, Brother, Canon, Epson ve diğer cihazlar servis kapsamındadır. Nokta vuruşlu sürekli form yazıcılarının periyodik bakım, yedek parça ve tüketim malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Mürekkep kartuşlu, tanklı, doldurmalı yazıcılar ve barkod yazıcılara bakım onarım yapılmamaktadır. Cebeci yazıcı tamir servisi olarak deneyimli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi yerinde servis imkanı ile de sağlamaktayız.

RICOH ve bu gruba ait alt markalar; Gestetner, Nashuatec, Lanier, Rex Rotary ve Infotec, Ricoh ürünlerini kendi markaları ile satışını yaparak marka çeşitliliği sağlarlar. RICOH Dünyada ve Türkiye'de önemli bir pazar payına sahip dev teknoloji firmasıdır. Türkiye'de yeni Ricoh fotokopi makineleri Ricoh Türkiye tarafından satılmaktadır. Yeni bir Ricoh fotokopi makinesi almak istediğinizde RICOH Türkiye adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. KYOCERA Grubunda da alt markalar bulununmakta ; Utax, Olympia, TA, Mitaco, Yumi, Olivetti bunlardan bazıları.

Cebeci'de kiralık mono / renkli lazer yazıcı ve fotokopi makinesi kiralamada çok fonksiyonlu son sistem makinelerimiz uygun koşullarla hizmete hazır. İster sayfa başı ister sabit ödemeli kotalı sistem kağıt hariç herşey dahil paketlerimiz oldukça ekonomiktir. Ofisinizin kapasitesine göre belirlenen kullanım fiyatı size özel verilmektdir. Kısa ve uzun dönemli sözleşmeler yazdırma ve kopyalama işleriniz için idealdir. Ağ özelliklerine sahip makinelerimiz network tarama ve yazdırma, email ve faks özellikleri, çift yüzlü yazdırma, kopyalama ve tarama işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Cebeci Fotokopi kiralama servisi olarak en uygun teklifi almak için bizi arayın. Fotokopi ve Yazıcı Kiralama Fiyatları

 

A4 - A3 Siyah beyaz ve renkli makinelerimiz her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleri için yüksek verimli ve çok işlevli özelliktedir. Firmamız kiralama sisteminde kullanılan makinelerde sürekli olarak yüksek baskı kalitesi sağlamayı ve kesintisiz ücretsiz teknik servis vermeyi taahüt eder.

Sıkça tüketilen lazer yazıcı toner kartuşları hem siyah hem renkli modeller için uygun fiyatlı muadil ürünler daha fazla tercih edilmekte. Ancak Çin üretimi muadil ürünlerin fiyatlarının aşırı rekabet sonucu düşmesi, kalite sorununu da beraberinde getiriyor. Birçok muadil üründe düşük fiyat düşük kaliteyi de beraberinde getirdiğinden satın alınan malzemelerden verim alınamamaktadır. Elmakser olarak müşterilerimizi en az problem çıkaracak ürünlere yönlendirmekteyiz. Satışını yaptığımız muadil toner kartuşları fabrikasyon hatalara karşı değişim garantilidir. Ürünler cihazınıza zarar vermez. Baskı kalitesi seviyesi tatminkardır. Bir adetten fazla olan siparişleriniz için ücretsiz adrese teslim imkanı da sağlanmaktadır. Cebeci'de toner kartuşlarınızı Elmakser'de dolum yaptırabilir muadil ve orjinal ürün tercih edebilirsiniz. Orjinal Malzeme Fiyat Listemizi İnceleyiniz.