ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ÇAYYOLU ÜMİTKÖY Ofis Makineleri
(312) 310 8580

ÇAYYOLU Ümitköy Büro Makineleri Merkezi

Çayyolu, Ümitköy, Beysukent, Batıkent, Yaşamkent, Konutkent, Eryaman bölgesi bilgisayar ve yazıcı fotokopi servisleri arasında güvenilir hizmet alabileceğiniz ve size en yakın destek firması Elmakser Ofis Makineleri, garantili teknik servis hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Fotokopi ve yazıcılarla ilgili her türlü sorunlarda ve yeni 2. EL satın alımlarınızda cazip tekliflerimizden yararlanabilir size özel çözümler için teklif alabilirsiniz. Fotokopi ve yazıcı kiralamada da ekonomik paketlerimizden size en uygun olan seçeneği belirleyerek hemen kurulum yapabilir ofisinizdeki yazdırma ve kopyalama işleri için paket çözümler sunabiliriz. Dijital ofis donanımı ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz.

Büro makineleri konusunda faaliyet gösteren firmalarının merkezleri lokal olarak genellikle Ankara'nın merkezi bölgelerdeki semtlerindedir. Ofis makineleri için genellikle yerinde hizmet verildiğinden, merkezden Ankara'nın her bölgesine servis hizmeti sunulur. Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Sincan, Etimesgut, Eryaman, Çubuk, Elmadağ gibi bölgelerde yerleşik ve tercübeli bir teknik servis firması aramak genellikle sonuçsuz kalır. Bu gibi yerlerde çoğunlukla bilgisayarlar için hizmet veren yerel işletmeler bilgisayar teknik servisleri bulunur. Bilgisayar firmaları, fotokopi ve yazıcı bakım onarım ve sarf malzeme konusunda yeterli hizmet sağlayamaz. Kendilerine gelen talepler için Ankara merkezdeki yerleşik büro makineleri firmalarından yardım ister veya yapılacak işi yaptırırlar. Bu nedenle, size göre uzak bir yerde olan ofis makineleri firmasını aramak, hem tecrübeli teknik destek hizmeti almak hemde fiyat açısından uygun maliyet sağlar. ELMAKSER, Ankara'nın her bölgesine sabit fiyatlı servis hizmeti vermektedir.

Ankara Yazıcı Servisi , RICOH Servisi , Servislerimiz / Faaliyet Konularımız , ELMAKSER Hakkında

 

ÇAYYOLU BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Çalışma ve ev ortamlarında sıkça kullanılan ve son yıllarda ucuz olması nedeni ile mürekkep püskürtmeli modellere yönelen tüketiciler, inkjet sistemli cihazların arızalanması durumunda servis hizmeti almakta sorun yaşamaktalar. Yetkili servisleri haricinde piyasada hizmet veren bilişim firmaları genellikle bu tip yazıcılara destek verememekte ve kullanıcı cihazların bakım onarımında sorun yaşamaktadır. Lazer sistemli tonerli yazıcılar hem kullanım ömrü hem de sarf malzeme kullanımı açısından daha verimlidir. Bir lazer yazıcıyı uzun yıllar düşük arıza oranı ile kullanabilirsiniz. Bu tip yazıcılara yaygın olarak servis ve yedek parça hizmeti alınabilir. Siyah veya renkli bir yazıcı satın alırken, bir miktar daha fazla bütçe ayırarak lazer yazıcı tercih edilmesi cihazın uzun yıllar kullanılabilme imkanı sağlar. Bir lazer yazıcı, toneri ile binlerce sayfa baskı kapasitesine sahiptir ve toner kartuşları kullanılmadığı zaman özelliğini kaybetmez.

HP, OKI, SAMSUNG, XEROX, LEXMARK, CANON, BROTHER ve diğer marka lazer yazıcı tamiri Çayyolu printer servisi Elmakser' de garantili olarak yapılmakta ve bireysel kurumsal ölçekteki kullanıcılar için deneyimli destek hizmetleri verilmektedir.

Çayyolu'nda dijital fotokopi makineleri için garantili tamir bakım yedek parça ve sarf malzeme satışı ELMAKSER'de. Arıza, bakım onarım, tüketim malzemeleri, 2. el ve kiralama hizmetlerimiz Çayyolu ve Ümitköy' de yapılmaktadır. Çayyolu bölgesinde geniş müşteri portföyümüzle 20 yılı aşkın deneyim ve birikimi müşterilerimize en kaliteli teknik hizmet sağlamaktayız. RICOH ve KYOCERA grubu bir makine kullanıyorsanız güvenilir servis hizmeti almak için firmamızla iletişim kurabilir teknik servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Bize sabit telefonlarımızdan, iletişim formunu kullanarak web üzerinden veya mobil hatlarımızdan ulaşın. Teknik destek bildirimleriniz servis programına alınarak en kısa sürede yerinde hizmet verilir. RICOH Fotokopi Servisi , KYOCERA Fotokopi Servisi

Sözleşmeli veya servis başına ücretli olarak hizmet alınabilir. Servis bedeli yedek parça hariç olarak fatura edilir. Servis ücreti arızanın giderilmesi ve yerinde genel bakım hizmetini kapsar. Değişmesi gerekli yedek parçalar var ise müşteri onayı ile ayrıca fatura edilir. ELMAKSER, Çayyolu'nda fotokopi makineleri tamir bakım servisi olarak hizmet vermektedir.

Fotokopi ve Yazıcı Kiralamada size özel kullanım paketlerimiz hakkında bilgi ve teklif isteyiniz. Çok fonksiyonlu her özelliğe sahip makinelerimizden istediğiniz adette ve kısa ve uzun dönemli seçeneklerimiz arasından seçiminizi yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfa başı ödemeli veya aylık sabit ücretli kotalı sistemlerimiz en ekonomik kullanım maliyeti sunar. Tahmini aylık siyah ve renkli baskı hacmi adedinizi bize bildirin. En uygun paketi belirleyelim. Zamanla yetersiz gelen paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kiralık makinelerimizin kağıt hariç tüm kullanım malzemeleri paket fiyatlarına dahildir. Fotokopi ve Yazıcı Kiralama Seçenekleri

 

etiketler: tags: çayyolu, ümitköy, yazıcı kiralama, fotokopi kiralama, kiralık yazıcı, kiralık fotokopi, çayyolu, yazıcı, kiralama, kiralık, fiyat

A4 - A3 Siyah beyaz ve renkli makinelerimiz her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleri için yüksek verimli ve çok işlevli özelliktedir. Firmamız kiralama sisteminde kullanılan makinelerde sürekli olarak yüksek baskı kalitesi sağlamayı ve kesintisiz ücretsiz teknik servis vermeyi taahüt eder.

Üretici firmaların makine modellerini her geçen gün arttırması kullanıcıların toner tercihinde ekonomik seçeneklere yöneltiyor. Muadil ürünlerde kalite seviyesinin daha da yükselmesi özellikle Çin üretimi ürünlerin büyük oranda kullanılmasına yol açıyor. Orjinal sarf malzemelerin fiyat seviyesinin birçok kullanıcı için yüksek olması muadil ve dolum ürünlerin tercih edilmesinde etkilidir. Orjinal kalitesinde baskılar vermemelerine rağmen fiyatlarının uygun olması ve birçok yazıcı modeline uyum sağlaması muadil toner pazarını dev boyutlara çıkardı. Çayyolu'nda en uygun fiyatlı muadil orjinal ve dolum toner kartuşlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Bir adetten fazla olan siparişleriniz için adrese teslim imkanı sağlanmaktadır. Adet ve aylık tüketim bazında size özel fiyatlar için bizi arayın. Ürünlerimiz, herhangi bir üretim hatası karşısında değişim garantilidir. Orjinal Yazıcı Tonerleri Fiyat Listemizi Buradan inceleyebilir güncel indirimler için bizi arayabilirsiniz.

 

etiketler: tags: çayyolu, ümitköy, toner, kartuş, dolum, dolumu, dolumcu, muadil, orjinal, fiyat, hp, samsung, xerox, brother, oki, lexmark, canon, toner dolumu, fiyat