ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

Çankaya Yazıcı Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

Çankaya Büro Makineleri Servisi

Ankara'da Çankaya bölgesinde büro makineleri konusunda teknik servis, kiralama, 2. EL ve tüketim malzemeleri satış hizmetlerini sürdüren ELMAKSER, HP, RICOH ve KYOCERA başta olmak üzere muhtelif birçok marka için teknik destek sağlamaktadır. Her ölçekteki ofisler için bakım onarım, kurulum, ağ döküman yönetimi, uzaktan yardım ve sarf malzeme tedarik hizmeti sunulur. Ofis ihtiyacı doğrultusunda size özel paket teknik servis ve kiralama çözümleri hakkında bilgi için iletişim formu ile bize ulaşın. Ankara Çankaya'da yazıcı ve fotokopi makinesi tamir bakımı Elmakser tarafından yerinde hizmet imkanı ile garantili olarak verilmektedir. Lazer yazıcı kullanımında yapılan hatalar

 

ÇANKAYA BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Çankaya'da yerleşik birçok bakımcı firma bulunmakta . Ofisinize en yakın, hızlı ve nitelikli servis sunabilecek bir firma aradığınızda, Elmakser Ofis'le iletişime geçmeniz yeterli. Çankaya'nın her bölgesinden arıza, bakım ve sarf malzeme isteklerinizi Elmakser'e bildirebilirsiniz. Telefon ve adres bilgilerimizi iletişim sayfasından kaydediniz. Bizimle İletişim formunu kullanarak, Mail ile, Telefon ve Whatsapp' la iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal tipteki çok sayıda cihaz kullanan müşterilerimiz için yıllık bakım anlaşması yaparak kullanımdaki tüm yazıcı ve fotokopi makinelerinin servis hizmetlerini anahtar teslim yapmaktayız. Kurumsal servis ve kiralama taleplerinizde en uygun teklifi firmamızdan alın.

Lazer yazıcı grubunda her marka için teknik servis ihtiyacı bildiriminde bulunabilirsiniz. Bize web üzerinden online veya telefonla arıza bildirimi yapabilirsiniz. Son yıllarda kullanımı artan inkjet tanklı doldurmalı sistem cihazların bakım onarımı ve sarf malzemesi satışı servisimizde yapılmamaktadır.

Dijital fotokopi makineleri, günümüzde kadar hızlı bir gelişme gösterek düşük arıza oranları ve yüksek sarf malzeme ömürleri ile ofis ortamlarının en büyük yardımcısı durumundadır. Fotokopi makinelerindeki dijital değişim mekanik parçaları eski modellere oranla azaltmış olsada zaman içerisinde periyodik servis bakım ihtiyacı gerektirmektedir. Çankaya'daki arızalı durumda olan fotokopi makinesini yaptırmak veya tüketim malzemesi temin etmek için uygun seviyedeki fiyatlarıyla bir Çankaya firması olan Elmakser Elektronik Ofis Makineleri'ni tercih edin. Çankaya'da RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makineleri servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu markaların alt grubuna dahil olan ; Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Utax, Triumh Adler, Mitaco, Yumi, Olympya, Olivetti etiketli cihazlara da teknik servis hizmeti verilmektedir.

Son yıllarda, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile kurumsal yapıdaki şirketler, yazdırma, kopyalama ve tarama için makine satın almak yerine kiralamayı tercih etmekteler. Her ihtiyaca uygun kullanım paketlerimizden birini seçerek hiçbir ücret ödemeden hemen siyah veya renkli makinelerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Makinelere ait tüm sarf malzeme, yedek parça ve servis hizmetleri dahil olan bu paketlerde sürekli iyi kalitede yazdırma, kesintisiz ve ücretsiz teknik servis imkanı döküman yönetiminde yüksek konfor sağlar. Siyah beyaz ve renkli A4 - A3 ebatlı makinelerimiz size özel fiyatlarla verilmektedir. Çankaya'da yazıcı kiralamak için Elmakser'in avantajlı kullanım paketlerini tercih edebilir her kapasite ve adette makine ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ankara'da Fotokopi Kiralamada En Uygun Fiyatlar

Yazıcı ve fotokopi makineleri için her bütçeye uygun çok sayıda marka ve kalitede muadil toner kartuşları piyasada satılmakta. Ucuz toner kartuşları baskı kalitesinin azalmasına ve makinenizin görüntüleme ve fırınlama ünitesinin bozulmasına yol açabilir. Toner maliyetini bu şekilde düşürmek makinenin servis bakım maliyetini yükseltecektir. Elmakser, kalitesi, uyumluluğu ve verimliliği yüksek olan muadil ürünleri tercih etmekte ve müşterilerine önermektedir. Orjinal toner kartuşları ve yedek parçaların fiyatlarının yüksek olması muadil ürün pazarını lider durumda bulundurmaktadır. Toner kartuş dolumu malzemelerinde firmamız yüksek kalitede malzeme kullanmayı tercih etmektedir. İyi kalitede dolum malzemesi kullanımı, baskı kalitesi ve makinelerin genel çalışma performansını olumlu etkiler. Siparişleriniz için adrese teslim imkanı da sağlanmaktadır. Orjinal Toner, Drum, Ink, Şerit Fiyat Listemizi buradan inceleyin.