ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ SERVİSİ
BİRLİK Yazıcı Fotokopi Servisi
(312) 310 8580

BİRLİK Yazıcı ve Fotokopi Servisi

Çalışma ortamlarının vazgeçilmez yardımcıları yazıcı ve kopyalayıcılar son teknolojilerle daha düşük arıza oranı ile birçok işlevin sorunsuzca yapılmasını sağlar. Kullanıma bağlı olarak tüm dijital cihazlar zaman içinde bakım onarıma ihtiyaç duyar. Kullanıcılar donanım ve yazılımla ilgili ortaya çıkan arızalar için teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Düşük kaliteli muadil sarf malzemelerin de sıkça kullanılması servis ihtiyacını arttırarak zaman ve para kaybına yol açar. ELMAKSER güvenilir ve deneyimli servis hizmetlerini Birlik mahallesinde sürdürmektedir. Tüm marka ve model lazer yazıcı tamir bakımı ve RICOH ve KYOCERA grubu dijital fotokopi makineleri servis desteği garantili olarka verilmektedir. Her türlü teknik destek ve tüketim malzemesi ihtiyacınızda iletişime geçerek hızlı servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetimiz her kapasitedeki işler için son sistem makinelerimiz ile cazip kullanım seçenekleri sunar. Ofis makineleri ile ilgili her türlü ihtiyacınız için Elmakser size özel çözümler sunar.

 

BİRLİK BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Bir lazer yazıcı veya fotokopi makinesi satın almak yerine kiralama sistemini tercih etmek yoğun baskılar alan ofisler için daha uygun bir seçenektir. Kiralama sistemi ücretsiz servis ve tüketim malzemesi hizmeti sağlar. Kullanıcı sadece kağıt temin ederek tüm hizmetleri kiralama fiyatına dahil olarak alır. Sıfır maliyetle her tipteki bir fotokopi makinesi veya yazıcıyı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir paket seçerek, ister sayfa başı ister kotalı sistemle kağıt hariç herşey dahil sistemde aylık ödeme yapabilirsiniz. Kısa ve uzun dönemli kiralama paketlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için ofisinizin aylık ortalama ihtiyacını bildirebilirsiniz.

BİRLİK Mahallesi lazer yazıcı tamir servisi olarak çalışmalarını sürdüren firmamız her marka ve model lazer printer bakım onarımını garantili olarak yapmaktadır. Ofislerde yaygın olarak kullanılan HP, SAMSUNG, XEROX, OKI, CANON, BROTHER, LEXMARK gibi markaların tüm modelleri servis kapsamındadır. Nokta vuruşlu sürekli form yazıcıları tamir ve yedek parça satışı yapılmaktadır. 2. EL çalışır ve arızalı durumdaki değerlendirmek isteğiniz cihazlarınız değerinden alınır. Bakım onarımı yapılacak yazıcılarınızı servis merkezimize getirebilir veya yerinizde hizmet almak için arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Elmakser Ofis, fotokopi makinesi bakım onarım hizmetlerini Birlik mahallesi bölgesinde sürdürmektedir. RICOH ve KYOCERA markalı cihazlarınız için garantili tamir bakım hizmeti alabilir orjinal muadil tüketim malzemesi temin edebilirsiniz. Gestetner, Rex Rotary, Nashuatec, Infotec, Lanier, Mitaco, Yumi, TA, Utax, Olivetti, Olympya gibi markalar da servis kapsamındadır. Bakım sözleşmeli / ücretli servis seçenekleri en uygun fiyat ve kaliteli servis desteği ELMAKSER'de. Firmamızda 2. el fotokopi makinesi alımı güncel değerinden yapılmaktadır.

Birlik mahallesindeki değerlendirmek istediğiniz kullanım dışı yazıcı ve fotokopi makinelerinizi yüksek fiyatlarla alıyoruz. Cihazlarınızın marka ve modeline göre fiyat teklifi almak için bizi arayınız. Siyah ve renkli lazer yazıcı, dijital fotokopi makineleri alımı yapılan makinelerdir. Mürekkep kartuşlu yazıcı alımı yapılmamaktadır.