ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

BALGAT Ofis Makineleri Servisi
(312) 310 8580

BALGAT Büro Makineleri Servisi

BALGAT Büro makineleri servisi olarak hizmet veren firmamız teknoloji ile ilgili her türlü desteği size özel çözümlerle sağlamaktadır. Lazer yazıcı grubunda bütün marka ve modellere, fotokopi grubunda ise RICOH ve KYOCERA markalara servis desteği sunulmaktadır. Arıza tesbiti ücretsizdir. Fotokopi cihazlarında yerinde servis imkanı da sunan firmamız arıza bildirimlerinizi gün için en kısa sürede değerlendirmektedir. Elmakser Büro Makineleri Balgat'ta bireysel ve kurumsal her ölçekteki ofislere teknik servis, kiralama ve tüketim malzemeleri satışı yapmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize web üzerinden iletişim formu, aşağıdaki anlık chat uygulaması veya telefonla ulaşabilir ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun teklifleri alabilirsiniz.

 

BALGAT BÜRO MAKİNELERİ MERKEZİ

Her marka lazer printer tamiri garantili olarak yapılır. Teknik servis hizmeti Hp, Samsung, OKI, Xerox, Canon, Brother, Ricoh markalı ürünlere verilmektedir. Bakım onarımlar yalnız lazer tonerli tip yazıcılara verilir. Mürekkep kartuşu, tanklı, doldurmalı cihazların tamiri yapılmamaktadır. Arızalı cihazınız için web üzerinden veya telefonla servis istek bildiriminde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamındaki cihazlara destek almak için ilgili markanın bölge yetkili servisi ile iletişim kurulması gerekir. Firmamızda yeni lazer yazıcı satışı yapılmamaktadır. 2. El yazıcılarınız güncel fiyatlarla değerlendirilir.

Genel olarak OKI, EPSON ve Panasonic marka cihazların kullanıldığı nokta vuruşlu fatura yazıcılarına da teknik servis verilmektedir. Bu yazıcıların mekanik yedek parçaları, yazma kafaları ve ribon şeritleri de stoklu olarak temin edilebilir.

Ankara Yazıcı Tamiri, Ankara Printer Servisi

RICOH ve KYOCERA marka fotokopi makineleri teknik servis, kiralama ve sarf malzeme satış hizmetlerini BALGAT'ta ELMAKSER Ofis deneyimi ile sunulmaktadır. Servis kapsamındaki diğer markalar : Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Utax, Mitaco, Olivetti, TA, Yumi, Olympia 'dır.

Alt, orta ve üst grup RICOH dijital fotokopi makinesi modellerinin bakım onarımları sözleşmeli veya servis başına ücretli seçenekler ve size özel tekliflerle ELMAKSER'de.

Çalışan veya arızalı durumdaki ikinci el fotokopi makineleriniz değerinden satın alınmaktadır. Mevcut cihazınızın marka model bildiriminden sonra yerinde genel durum tesbiti yapılarak en uygun fiyat teklifi sunulur.

RICOH / KYOCERA renkli ve SB bütün modellerin orjinal toner ve diğer tüketim malzemelerini firmamızdan temin edebilir ücretsiz adrese teslim servisimizden yararlanabilirsiniz.

Son sistem kiralık çok işlevli yazıcı ve fotokopi makinelerimiz her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleriniz için idealdir. Cihazlarımız, yüksek baskı kalitesi ve üstün performasları ile siyah beyaz ve renkli dökümanları yazdırma, kopyalama, tarama ve fax işlevlerini sorunsuz olarak gerçekleştirir. Ofisinizin ortalama baskı adedini bildirerek fiyat teklifi alabilir kağıt hariç herşey dahil sistem ile yazdırma ve kopyalama işlerinde konfor yaratabilirsiniz. Yazıcı kiralamada sayfa başına kullandığınız kadar ödeme yaparak düşük birim fiyatlar ile baskı maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Kiralama sisteminde kotalı veya sayfa başı ödemeli kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Kullanıcı ihtiyacına göre en uygun seçenek belirlenerek en düşük birim sayfa maliyeti sağlanır. Yazıcı ve fotokopi kiralama fiyatları, aylık kapasite, sözleşme süresi ve makine modeline göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için Kiralama Sistemi sayfamızı inceleyebilir yada telefonla bilgi alabilisiniz.

Balgat'ta en ucuz ve iyi kalitede muadil toner kartuşları ve diğer tüketim malzemeleri firmamızdan temin edilebilir. Toner dolumu yapılmamaktadır. Verimsiz dolum toner kartuşları düşük baskı kalitesi sağlaması ve cihazlarda arızalara neden olması ile her zaman sorun yaratır. Bunun yerine dolum fiyatlarına çok yakın fabrikasyon sıfır ürünler tavsiye etmekteyiz. İyi kalitedeki muadil toner kartuşlarımız fabrikasyon hatalara karşı değişim garantilidir. Orjinal tüketim malzemelerinde ise uygun fiyat avantajı ve spot ürünler için arayınız. Orjinal toner fiyat listemizi buradan inceleyin.

 

HP toner kartuşları, Samsung Muadil tonerler, Xerox uygun fiyatlı kartuşlar ve diğer tüm markaların sarf malzemeleri Balgat'ta en ucuz fiyatlarla ELMAKSER'de.

 

Balgat Samsung Toner Fiyatları , Balgat Xerox Toner Kartuş , HP Toner Kartuş