ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

Kiralık Yazıcı ve Fotokopi
(312) 310 8580

Aylık Yazıcı ve Fotokopi Kiralama

Kısa dönemli cihaz kullanımı

Yazdırma ve kopyalama işlerinin yoğun olduğu ve ofisinizdeki makinelerin yetersiz kaldığı aylarda, aylık olarak yazıcı ve fotokopi makinesi kiralayabilirsiniz. Ankara'nın her bölgesine kısa sürede kurulum ve uygun fiyat tekliflerimizle ihtiyacınız doğrultusunda çözümler sunulmaktadır. İletişim formu ile ihtiyaçlarınızı bize bildirerek bilgi ve fiyat teklifi alabilirisiniz.

SB ve Renkli Makineler

aylik11banner

Yüksek baskı kalitesi sağlayan son teknoloji ürünü makinelerimiz her yoğunluktaki işlerin hızla ve sorunsuz tamamlanmasına imkan verir. Minimum arıza oranı ile her türlü servis ihtiyacı firmamıza ait olan cihazlarımız, kağıt kullanıcıya ait olmak üzere herşey dahil sistemdir. Ankara'da kiralık yazıcı fiyatlarında en uygun teklifler ELMAKSER'de.

Diğer seçenekler

Ofisiniz için en uygun seçeneği belirlemek için bizi arayın.

Günlük Kiralama

Toplantı, Seminer, Açılış v.b etkinlikler için siyah ve renkli bir cihazı günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Aylık Kiralama

Kısa süreli yoğunluktaki ofis çalışmalarınız için Aylık kiralama seçeneği ile tüm print ve kopyalama ihtiyaçlarınızı süratle karşılayın.

Yıllık sözleşmeler

12 Aylık periyotlu her şey dahil seçenekli seçenekle ofisinizdeki döküman yönetimin keyfini çıkarın.

Uzun dönem 24/36/48 Ay

Kurumsal yapıdaki işletemeler için, özel plan ve en uygun maliyetli uzun dönem kiralama seçemekleri için bilgi ve teklif alın