ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

Ankara Yazıcı Tamir Servisi
(312) 310 8580

Yazıcı Tamir ve Tüketim Ürünleri Servisi

yazıcı tamiri ankara

Elmakser Büro Makineleri, geniş müşteri portföyü ve deneyimli servis hizmetleri ile Ankarada 20 yılı aşkın süredir Ankara' nın ilk tercihi olmanın gururunu yaşıyor. Ofisiniz için gereken bütün teknik destek ve makine ihtiyaçlarınızda Elmakser Ofis en uygun teklifleri sunuyor. Ankara'da HP yazıcınızın zamanla oluşan arızalarında uygun fiyatlı tamir ve özenli bakım onarım hizmetlerini hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bakım onarım hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. Bu süre içinde arızanın tekrarlaması halinde ücretsiz hizmet veriliyor. Ankara' nın her bölgesindeki lazer yazıcınız için ücretsiz arıza tesbiti yapılmaktadır. Parça değişimi gereken cihazlarınız hızlı şekilde servis merkezimize alınarak geniş parça stoklarımızdan değişim yapılarak kullanıcıya teslim ediliyor. HP, Samsung, OKI, Xerox, Lexmark, Canon, Brother markalı Lazer yazıcı modelerinin drum, fuser, belt, transfer kayışı, atık toner kutusu, yazma kafası, kağıt sürücü lastikleri orjinal ve muadil olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Stok dışı ürünler gün içinde süratle temin edilmekte ve cihazınızın sorunsuz çalışması sağlanmaktadır.

HP yazıcı tamiri Ankara'da en uygun fiyat ve yerinde servis imkanı ile ELMAKSER Ofis'te. Siyah HP Lazer yazıcı orjinal toner kartuşu alımlarınızda en uygun fiyatları ve spot ürünleri ELMAKSER'de bulabilirsiniz. Piyasada yaygın durumda olan HP, SAMSUNG, OKI, XEROX, CANON, RICOH, BROTHER markaları ön plandaki ürünler. Her ofiste en azından birkaç düz ve fonksiyonlu yazıcı bulunmakta. Bir yazıcı satın alırken en doğru seçimi yapmak için ihtiyaçlarınızı bize bildirip marka ve model tavsiyesi isteyebilirsiniz. Çoğu kullanıcı, yanlış tercihte bulunabiliyor ve satın almış olduğu cihazla kısa sürede sorunlarla karşılaşıyor. Bir yazıcıyı uzun yıllar kullanabilmek için makinenin fiyatından çok, teknik ve sarf malzeme özelliklerine dikkat etmek gerekir. Inkjet mürekkep püskürtmeli cihazlar uygun fiyatlarla satıldığından kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmekte. Ancak püskürtmeli yazma teknolojisine sahip yazıcılardan düşük sayıda baskılar almak ve muadil mürekkep kullanmak yazıcı kafasında ve kartuşlarda tıkanıklığa neden olmakta ve baskı alınamamaktadır. Genellikle bu tip cihazların tamiri de mümkün olmamaktadır. Lazer teknolojisi ile çalışan bir yazıcı uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz türden yazıcılardır. Sarf malzeme olarak kullanılan toner, uzun süre kullanılmasa bile özelliğini kaybetmez ve yazdırma işlerinde sorun yaratmaz. Modellerine göre lazer yazıcılar, püskürtmeli yazıcılardan fiyat olarak 1-2 kat daha pahalıdır. Ancak güvenilen bir satıcıdan 2. el olarakta uygun fiyatlara satın alınabilir. Lazer yazıcılar için yapılan komple bir kaliteli genel bakım, cihazın birkaç yıl sorunsuz çalışmasını sağlar.

Lazer Yazıcı Tamir ve Toner Kartuşları

Ankara Yazıcı Tamiri Servisleri

Lazer yazıcı grubunda genellikle bütün markalara teknik destek vermekteyiz. Püskürtmeli mürekkep kartuşlu tanklı yazıcılarda ise tamir bakım mümkün olmadığından bu tipteki cihazlara servis hizmet verilemiyor. Mürekkep kartuşlu yazıcınızı daha uzun süre arıza yapmadan kullanmak için orjinal tüketim malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Özellikle yeni model mürekkepli yazıcıların birçok modeli kısa bir kullanımdan sonra atıl duruma gelmektedir. Yazdırma ihtiyacınız düşük ise, ara sıra ihtiyaç oluyorsa bu tip cihazlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

etiketler: yazıcı, tamir, ankara, printer, tamir, yazici, tamiri, ankara, yazıcı, tamirci, ankara, yazıcı, teknik, servis, telefon, adres, iletişim, printer, servisleri, ankara, ulus, sıhhıye, kızılay, cebeci, çayyolu, çukurambar, balgat, öveçler, ümitköy, keçiören, tunalı, cihhah, yıldızevler, turan güneş, ostim, şaşmaz, siteler, y mahalle, etimesgut, sincan, mamak, emek, bahçeli, gölbaşı, demet, etlik, hoşdere, ayrancı, çankaya, gop, k dere, atakule, dikmen, k kale, elmadağ

Ankara Yazıcı Tamiri Servisleri , Faks Tamiri Nerede Yapılır? , Un Ucuz Muadil Yazıcı Toneri Nereden Alınır? , Renkli Yazıcı İçin Ucuz Orjinal Toner Nereden Alınır?