ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün teknoloji ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ANKARA Yazıcı Servisi
(312) 310 8580

Ankara Lazer Yazıcı Servisi

Yazıcı Servisleri Ankara

Elmakser Büro Makineleri deneyimli ve müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis hizmetlerini Ankara ve bölge illerine garantili olarak sağlamaktadır. Hızlı arıza giderme servisimiz, ofisinizdeki yazdırma ve kopyalama işlerinizin kesintiye uğramadan sürmesini sağlar. Ankara'da 20 yıldan fazla süredir büro makineleri satış, servis ve kiralama hizmetlerini sürdüren Elmakser, güvenilir teknik altyapısı ve sunmuş olduğu uygun tekliflerle sektördeki konumunu korumaktadır.

etiketler: Ankara Yazıcı, Servisi, printer, Ankara HP Servisi, printer, servis, yazici, ulus, kızılay, cebeci, mamak, sıhhıye, dışkapı, k karabekir, keçiören, etlik, tunalı, cinnah, birlik, atakule, turan güneş, yıldızevler, gop, k dere, balgat, öveçler, hoşdere, ayrancı, çukurambar, ç ambar, gölbaşı, dikmen, y mahalle, çayyolu, ümitköy, etimesgut, sincan, şaşmaz, ostim, gimat, siteler, k kale, elmadağ

Ankara'da Lazer Yazıcı Servisleri

Ankara'da Yazıcı Servisi olarak hizmet veren çok sayıda kayıtlı veya kayıtsız firma/kişi bulunmakta olup, kullanıcıların genellikle en ucuz fiyatlı ürün/hizmet 'e yönelmesi niteliksiz ve düşük kalitede sorunlu hizmet almasına yol açmaktadır. Yazıcı tamiri ile ilgili yedek parça ve tüketim malzemelerinin büyük kısmı Çin üretimi malzemeler olduğundan, bu düşük kalitedeki yazıcı parçalarından yüksek verim almak imkansızdır.ELMAKSER Ofis olarak, sarf malzeme ve yedek parçalarda, kullanıcıya önerimiz orjinal ürün kullanması şeklindedir. Ancak orjinal tüketim malzemelerinin fiyatları yüksek seviyede olduğundan , muadil ürünlerde ilk tercihimiz USA üretimi KATUN Marka'dır. Sonrasında ise Avrupa üretimi birkaç marka ve daha sonrada kalitesi ve markası bilinen Çin üretimi ürünler gelmektedir. Ankara'da yazıcı servis parçalarında en düşük sorun ilkesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ELMAKSER Ofis yüksek verimli destek hizmeti sunar.

Püskürtmeli Inkjet, Bitmeyen Kartuşlu, Tanklı Yazıcılar

Epson-Canon Inkjet Printers

Son yıllarda tüm dünyada popüler olan püskürtmeli, doldurmalı tanklı inkjet yazıcılar uygun fiyatları ile yüksek satış rakamlarına ulaştılar. Ancak bu tip cihazlarda muadil mürekkep kullanılması ve az kullanmak nedeni ile yazma kafalarının tıkanması ve donması bu yazıcıları kullanılamaz hale getirdi. Bu tip yazıcıların tamir bakımı yeterli derecede sağlanamadığından piyasa firmaları bu ürünlere teknik destek veremektedir. Bu durumda kısa sürede inkjet yazıcılar kullanım dışı kalmakta ve yeni bir cihaz arayışına girilmektedir. ELMAKSER Ofis'in önerisi, lazer tonerli bir yazıcı satın almak şeklindedir. Tonerli yazıcılar, yüksek verim, düşük maliyet ve uzun yıllar kullanabilme imkanı ile problemsiz baskılar alınmasını sağlar. Ayrıca tonerli yazıcılar muadil ve dolum ürünlere uyumludur. Uzun süre kullanılmayan lazer yazıcının fonksiyonlarında bozulma meydana gelmez.

TERMAL Yazıcılar ve Servis Hizmetleri

Termal yazıcılar olarak bilinen barkod yazıcı, Adisyon yazıcı ve Medikal yazıcılar yaygın olarak kullanılmaktadır. İşlevsellik açısından ofis tipi yazıcılardan farklı kullanım alanına sahip olan bu cihazlar, çok değişik marka ve model grubuna sahip. Termal kağıt ve ribbon kullanan bu yazıcılarda, arıza durumunda bakım onarım imkanı düşüktür. Bir çalışma ömrü olan Termal yazıcı kafanın kısmen veya tamamen bozulması durumunda tamiri mümükün değildir. Fiyatı yüksek bir parça olan bu kafa bozulduğunda yeni bir cihaz almak en mantıklı çözümdür.

Nokta Vuruşlu Martix Yazıcılar ve Bakım Onarım

Nokta vuruşlu 9, 18 ve 24 pin iğneli yazıcılar geniş bir kullanım alanına sahip yazıcılar. Genellikle çok nüshalı sürekli formlara ve nüshalı fatura yazdırmak için kulanılan bu yazıcılar mekanik bir sistem üzerine kurulu satır satır atlayarak veriyi kağıda aktarır. Bu tip yazıcılarda dünyada en yaygın olarak OKI Marka kullanılmaktadır. OKI yüksek kalitede iğne vuruşlu yazma sağlayan teknolojisi ile lider durumdadır. EPSON ve PANASONIC markalarda yaygındır. Nokta vuruşlu dot matrix yazıcılar, kullanılan alana göre düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Hareketli parçaların tamamı sökülüp temizlenerek monte edilir. Yazma kafasıda temizlik ve bakım isteyen bir ünitedir. Biriken kağıt tozu ve seperatör deliklerinde ayrılan kağıt parçaları bu alanda birikerek yazma kafası ve dişlilerin çalışmasına engel olur. Zamanında yapılmayan bakım cihazdaki parçalara ve kafaya zarar verir. ELMAKSER Ofis OKI, EPSON ve PANASONIC Markalı Nokta vuruşlu yazıcılar için garantili bakım onarım hizmeti sağlar. Ankara OKI yazıcı servisi ELMAKSER OKI tüm model iğneli yazıcı tamirini en uygun fiyatlarla sunar.

etiketler: OKI, yazıcı, servisi, ankara, oki, printer, tamir, ankara, oki, yazıcı, tamiri, ankara, oki, yazıcı, iletişim, telefon, ankara, okı, adres, ankara, oki, yazıcı, teknik, servis, ankara, oki, 3320, 2. el, fiyat, ankara, oki, 5590, fiyat, ankara, oki, servis, çankaya, oki, servisi, balgat, oki, servisi, çukurambar, cebeci oki, yazıcı, servisi, cinnah, öveçler, oki, servisi, çayyolu, oki, servisi, keçiören, oki, servisi, emek, kızılay, oki, yazıcı, tamiri, ulus, oki, yazıcı, servisi, ankara, epson, yazıcı, servisi, ankara, panasonic, yazıcı, servisi, ankara, yazıcı, şerit, kartuş, fiyat

OKI Printer Servisi

Yazıcı Tamiri Nasıl Yapılır?

Yazıcılarınızda karşılaştığınız sorunların birçoğunu kendiniz de çözebilirsiniz. Cihaz üzerideki ünite ve parçalardan bazılarının görevini yapmaması basit arızalara neden olur. Kağıt sıkışmaları ve kağıt yolu ile ilgili arızalar, baskı kalitesinin bozulması, yazdıramama, kopyalama yapamama ve faks iletişimdeki hatalar gibi durumlarda firmamızdan yardım alarak sorunu çözebilirsiniz. Bu işlemlerle illgili sık sorulan soruları, arıza kodlarının açıklamalarını diğer web sitemizdeki Sıkça Sorulan Sorular - Sorun Giderme sayfasından inceleyebilirsiniz.

En Yakın Yazıcı Tamircisi Adres Telefon , Çankaya Hp Yazıcı Servisi , Ankara'daki OKI Servisleri , Ankara Samsung Printer Teknik Servis Merkezi , XEROX Yazıcı İçin Servis Veren Firmalar