ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

RICOH Ankara Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

RICOH Fotokopi Servisi

ELMAKSER , RICOH Fotokopi Makinelerine Ankara bölgesinde teknik servis ve kiralama hizmeti vermektedir. Her kapasitedeki siyah ve renkli RICOH fotokopi ve yazıcıları için teknik destek ve kiralama seçenekleri için bizi arayın. Donanım ve yazılımla ilgili her konuda destek talebinde bulunabilir, orjinal RICOH sarf malzemeleri ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Kırtasiye ve Copy Center' lar için servis hizmetimiz yoktur. RICOH yeni makine satışı yapılmamaktadır. Güncel indirimli Orjinal Ricoh sarf malzemeleri fiyat listesini buradan inceleyebilir siparişlerinizi iletişim formu ile bildirebilirsiniz.

RICOH cihazlarınız için yıllık sözleşmeli veya sözleşmesiz bakım onarım desteği almak için Ankara'nın her bölgesinden bize ulaşabilir arıza ve malzeme sipariş bildiriminde bulunabilirsiniz. Her bölgeye sabit servis ücreti uygunmaktadır. Diğer bakımcı firmalarla sözleşmeli olan cihazlara teknik destek, sarf malzeme ve yedek parça satışı yapılmamaktadır. Yine aynı şekilde resmi kurumlarda sözleşmeli olarak kullanılan makinelerin yedek parçaları için fiyat teklifi verilmemektedir.

etiketler: tags: ankara, ricoh, rikoh, rico, fotokopi, yazıcı, makinesi, tamir, servis, tamir servisi, teknik servisi, kiralama, kiralık, fiyat, ricoh toner, drum, parça, 2. el, çankaya, keçiören, sincan, etimesgut, çayyolu, gölbaşı, çukurambar, ostim, şaşmaz, ivedik, siteler, balgat, öveçler, hoşdere, turan güneş, yıldız, birlik, oran, cinnah, tunalı, k dere, gop, ulus, kızılay, cebeci, mamak, sıhhıye, söğütözü, y mahalle, hasköy, çubuk, aksaray, ş koçhisar, kırşehir, kırıkkale, elmadağ, van, ağrı, bitlis, batman, şırnak, siirt, kilis, ardahan, kars, sinop

RICOH 2. EL Makineler

ricoh2el

RICOH ve gruba dahil diğer markalar ; Gestetner, Nashuatec, Lanier, Rex Rotary, Infotec markalı cihazlar güncel değerinden ve adresinizden alınmaktadır. Model bilgisini bildirerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Kesin fiyat makinenin aksamlarının ve parça durumunun belirlenmesinden sonra verilir.

etiketler: tags: ankara, ricoh, rikoh, 2el, 2. el, ikinciel, fotokopi, makinesi, alınır, alan, yerler, alım, satım, fiyat

Kiralık MFP Yazıcı Fotokopi Makineleri

ricohkiralama

Döküman sirkülasyonu fazla olan yerlerde kiralama seçeneği son derece uygun bir sistemdir. Her kapasiteye ve özelliğe cevap verebilen çok işlevli makinelerimiz, sıfır maliyetle hemen kullanım imkanı sağlar. Kısa ve uzun dönemli kullanım paketlerimiz her ölçekteki ihtiyaca göre ve size özel fiyatlandırma ile sunulur. Bize ofisinizin aylık veya yıllık ortalama SB ve renkli yazdırma ve kopyalama sayısını bildirmeniz yeterlidir. Bu sayıya göre sayfa başı veya kotalı sistem için tekif verilir. Makine modeli, sözleşme süresi ve fiyat bilgisi onaylandıktan sonra hemen kurulum yapılır. Kağıt kulanıcıya ait olmak üzere bütün sarf malzeme, yedek parça ve teknik servis hizmetleri kullanım fiyatlarımıza dahildir.

etiketler: tags: ankara, yazici, fotokopi, kiralık, kiralama, ricoh, fiyatları, kiralık fotokopi, kiralık yazıcı, kiralama servisleri

RICOH Grubu Model Karşılık Tablosu

ricohtablolink

Gruptaki diğer markaların RICOH modellerine uyum ve karşılaştırma tablosunu incelemek için tıklayın. Nashuatec, Gestetner, Rex Rotary, Lanier, Infotec markaları karşılaştırma tablosu.

etiketler: tags: ricoh, grup, grubu, model, uyum, uyumluluk, karşılık, karşılaştırma, tablosu

RICOH Modellerine Genel Bakış


RICOH , çok sayıda ürün grubu, yüksek performanslı çok işlevli cihazları ile dünyada ve Türkiye'de döküman yönetimi konusunda tercih markalar arasında üst sıralardaki yerini koruyor.

AFICO 1015/1018

A3 Siyah Beyaz. 15/18 Kopya / dk. Masaüstü, Küçük Hacimli Ofisler İçin.

Aficio MP-161/171 Spf

A4 16 Kopya, Network Printer Fax Scanner, Siyah Beyaz

Aficio 2015/2020

A3 15/20 Kopya, Masaüstü, Print Scan, Fax, Orta kapasitedeki işler için.

Aficio 2022/2027

A3 22/27 Kopya TümFonksiyonlar Birarada. Orta hacimli ofisler için ideal.

Aficio 2035/2045

Siyah Beyaz. 35/45 Kopya / dk. Yüksek kapasiteli, Yüksek hacimli işler için.

Aficio MP C-2051/2551

A3 Renkli 20/25 Kopya Çok Fonksiyonlu, Orta Hacimli Ofisler için

Aficio MP C-3500/4500

A3 35/45 Kopya, Renkli Yüksek Kapasiteli, Çok Fonksiyonlu, Yoğun iş ortamları için

Aficio MP C2503SP

A3 25 Kopya, Renkli, Orta Hacimli Ofisler İçin, Çok Fonksiyonlu, Üretimde Olan Model.

AFICO MP-301SP

A4 Siyah Beyaz. 30 Kopya / dk. Masaüstü, Orta Hacimli Ofisler İçin. Üretimde olan model.

Aficio MP-2554/3054/4054

A3 25/30/35/40/50/60 Kopya, Network Printer Fax Scanner, Yüksek Kapasite, Satışta Olan Modeller.

Aficio MP 2001/2501 SP

A3 20/25 Kopya, Siyah Beyaz, Print Scan, Fax, Orta hacimli ofisler için. Satışta Olan Model.

Aficio MP C-2003/2503

A3 20/25 Kopya Renkli Tüm Fonksiyonlar Birarada. Orta hacimli ofisler için ideal. Satışta Olan Model.

Aficio MP C401 SP

A3 40 Kopya / dk. Renkli Yüksek kapasiteli, Çok İşlevli, Yüksek Hacimli Ofisler İçin.

Aficio SP C-252 SF

A4 Renkli 20 Kopya Çok Fonksiyonlu, Düşük Hacimli Ofisler İçin , Satışta olan model.

Aficio SP 212 Fnw

A4 22 Kopya, Çok İşlevli, Küçük Boyutlu, Küçük Ofisler İçin İdeal.

Aficio SP 4510 SF

A4 40 Kopya, Siyah Beyaz, Orta Hacimli Ofisler İçin, Çok Fonksiyonlu, Satışta Olan Model.