ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

REX ROTARY Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

REX ROTARY Fotokopi Servisi

REX ROTARY Fotokopi makineleri, yazıcılar ve çok işlevli ürünlerin Ankara bölgesi teknik servisi ELMAKSER, bireysel ve kurumsal kullanıcılar için sözleşmeli sözleşmesiz destek hizmeti vermektedir. RICOH grubu bir marka olan REX ROTARY' nin yeni makine satışı firmamızda yapılmamaktadır. 2. el olarak satış ve kiralama için zaman zaman stoklarımızda bulundurduğumuz bazı Rex Rotary modelleri bakım ve revizyonları yapıldıktan sonra hazır bekletilmektedir. Ankara'nın her bölgesinden Rex Rotary fotokopi makinesi için arıza ve servis isteğinde bulunabilirsiniz. Gün içinde servis programına uygun şekilde yerinde bakım onarım yapılır. Ticari işletmelere (Kırtasiye, Copy Center, v.b.) servis hizmeti verilmemektedir.

REX ROTARY 2. EL Ürünler

rex2.el

Rex Rotary markalı 2. EL dijital fotokopi ve yazıcılarınızı değerlendirmek veya 2. el bir makine almak için Elmakser'i arayın. Ticari kullanımda olan (Kırtasiye, Copy Center v.b) üst model cihazların alım satımı yapılmamaktadır. Model bilgisini bize ileterek ön fiyat alabilirsiniz. Cihazın aksamları ve genel durumuna göre kesin fiyat verilir. Rex Rotary Fotokopi makineleriniz adresinizden alınır.

 

etiketler: tags: ankara, rex rotary, fotokopi, yazici, yazıcı, tamiri, servisi, teknik servis, 2. el, kiralama, alan yerler, fiyat, çankaya, ulus, yıldız, turan güneş, oran, birlik, hoşdere , cinnah, k dere, gop, cebeci, çukurambar, mamak, gölbaşı, keçiören, çayyolu, etimesgut, eryaman, sincan, ostim, şaşmaz, siteler, kızılay, sıhhıye, emek, kırıkkale, elmadağ, çubuk, aksaray, çankırı, kırşehir, van, ağrı, siirt, batman, bitlis, sinop, balgat, söğütözü