ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

NASHUATEC Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

NASHUATEC Fotokopi Servisi

NASHUATEC, RICOH grubu bir markadır. Bu gruptaki diğer markalar gibi Nashuatec de geçmişteki yıllarda ülke genelinde kendine pazar yaratmayı başarmıştır. Günümüzde bu markanın Türkiye'deki faaliyetleri pasif durumdadır. RICOH' un Türkiye ofisini açarak distribütörlük faaliyetlerini kendi bünyesinde yapmaya başlaması kendisini lider duruma taşıyarak ve gruba dahil diğer markaların faaliyetlerini etkisizleştirdi. Geçmiş dönemlerde önemli satış rakamları yakalayan Nashuatec'in halen kullanımda olan çok sayıda cihazı mevcut. Ankara'da Nashuatec teknik servisi olarak hizmet veren ELMAKSER, her model SB ve renkli fotokopi makinelerine bölge genelinde teknik destek vermektedir. Orjinal sarf malzeme ve 2. el cihaz alım satımı da firmamızda yapılmaktadır. NASHUATEC - RICOH model uyum tablosuna buradan göz atabilir arıza ve malzeme isteklerinizi iletişim formu ile bildirebilirsiniz.

NASHUATEC - RICOH Orjinal Tüketim Malzemeleri

nashua01

ELMAKSER, Orjinal sarf malzeme ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarla yerinde teslimat imkanı sağlıyor. Nashuatec orjinal toner fiyatlarını buradan inceleyebilir güncel indirimler için bizi arayabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal diğer bakımcı firmalarla bakım sözleşmeli olarak kullanılan makineler için yedek parça fiyat bilgisi verilmemektedir.

NASHUATEC 2.EL ve Kiralama Servisi

Kullanım dışı bulunan değerlendirmek istediğiniz 2. EL Nashuatec marka fotokopi makinesi ve yazıcılarınız güncel fiyatlardan alınır. Kiralık makine servisimiz, Nashuatec marka cihazları her ihtiyaca göre uygun kullanım paketleri ile kiralamaktadır. Bilgi ve fiyat teklifi için (312) 310 85 80 .

 

nashua-cizgi

etiketler: tags: ankara, nashua, nashuatec, fotokopi yazıcı, tamir, servis, teknik servis, tamir bakım, 2. el, kiralama, toner, fiyat, çankaya, k dere, cinnah, hoşdere, yıldız, birlik, öveçler, balgat, çukurambar, söğütözü, emek, keçiören, cebeci, mamak, sincan, etimesgut, çayyolu, ümitköy, gölbaşı, kırıkkale, ostim, şaşmaz, siteler, elmadağ, kırşehir, çankırı, van, ağrı, batman, bitlis, hakkari, kars, sinop