ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

LANIER Ankara Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

LANIER Fotokopi Servisi

RICOH grubuna ait bir marka olan LANIER etiketli fotokopi makineleri, piyasada diğer markalara göre daha düşük sayıda olsada eski modellerin Türkiye genelinde kullanımı süren bir marka. LANIER markasının Türkiye'deki satış etkinliği son yıllarda oldukça etkisiz ve pasif durumda. Yüksek rekabet ortamına ayak uydurabilen firmalar ayakta kalabilirken diğerleri geri planda kalmaktalar. Ankara'da Lanier marka fotokopi makinesi teknik servis hizmeti veren firmamız, her bölgeye müşteri yerinde bakım onarım desteği sağlamaktadır. Arıza, bakım ve malzeme istekleriniz servis programına alınarak gün içinde en kısa sürede değerlendirilir. Ankara içi her bölgeye sabit servis ücreti uygulanır. LANIER - RICOH model uyum tablosunu buradan inceleyebilir orjinal sarf malzeme siparişi verebilirsiniz. Orjinal RICOH toner ve diğer tüketim malzemeleri fiyatlarını görmek için tıklayınız.

LANIER 2. EL ve Kiralama

LANIER dijital seri fotokopi makinesi 2. el alımı firmamızda yapılmaktadır. Satmak istediğiniz SB ve Renkli Lanier cihazın model bilgisini bize ileterek güncel fiyatlarla değerlendirebilisiniz. Dijital grup LANIER fotokopi makineleri zaman zaman stoklarımıza bulunmakta ve bakım onarım ve revizyonu yapıldıktan sonra kiralama için de verilmektedir. A4 - A3 SB ve renkli her kapasite bir LANIER kiralamak ve bilgi almak için bize iletişim formu ile ulaşın. Sizi en kısa sürede ziyaret edelim.

 

lanierbanner1

etiketler: tags: ankara, lanier, fotokopi, makinesi, tamir, servis, teknik servis, kiralama, 2. el, alanlar, çankaya, sincan, etimesgut, çayyolu, ümitköy, çukurambar, balgat, öveçler, yıldız, hoşdere, cinnah, tunalı, k dere, gop, cebeci, mamak, ulus, sıhhıye, keçiören, elmadağ, kırıkkale, çankırı, kırşehir, van, ağrı, bitlis, ardahan, kars, aksaray, sinop, batman