ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

KYOCERA Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

KYOCERA Fotokopi Teknik Servisi

KYOCERA grubu fotokopi makineleri son yıllardaki yüksek performanslı model çeşitleri ile tüm dünyada önemli pazar payı elde etti. Kyocera, ürettiği modellerde yüksek parça baskı ömrü sunarken önemli bir baskı maliyeti sağlıyor. Makinelerin, hiç parça değişimi olmadan yüzbinlerce baskıya imkan vermesi ve çok düşük arıza oranı ile rakiplerinden öne çıkarken çok sayıda satış gerçekleştirdi. Türkiye piyasasında Kyocera grubu olarak bilinen markalar da bulunmakta. Bu markalar ; Utax, Olivetti, Triumph Adler, Olympya, Mitaco ve Yumi olarak Türkiye' de distribütör olarak hizmet vermekteler. Bu markaların model karşılıkları ve uyum tablosunu incelemek için tıklayınız. Üretici KYOCERA, bu markalar adı altında kendi ürününü çeşitlendirmekte ve daha geniş bir satış rakamlarına ulaşmakta. Firmamız müşteri istekleri doğrultusunda bu grup içerisinde güncel olarak en uygun fiyat avantajı bulunan markanın makine satışını yapmaktadır. İnternet üzerinden gelen fiyat bilgisi isteklerine bilgi ve teklif verilmemektedir. Web sayfalarımız tanıtım amaçlı düzenlenmiştir.

KYOCERA Grubu Kiralık Yazıcı ve Fotokopiler

kyobanner01

Her ihtiyaca uygun ekonomik kiralık yazıcı ve fotokopi makinesi kullanımı detayları ve fiyat bilgisi için web üzerinden iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. A4 ve A3 ebat SB ve renkli çok fonksiyonlu makinelerimiz, ofisinizin ihtiyacı doğrultusunda uygun modelin belirlenmesi ve müşteri onayı ile en kısa sürede kurulum yapılır. Kısa ve uzun dönemli kullanım paketlerimizin sabit bir fiyat listesi olmakla beraber ortalama baskı hacminize göre size özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Uzun dönemli ve birden fazla makine istekleri ihtiyaçları için özel teklifler sunulur. Ankara dışı kiralama hizmeti yapılmamaktadır. Ancak, Ankara'da yerleşik inşaat, mimarlık ve mühendislik firmalarının bölge dışındaki şantiye v.b yapılanmalarında makine sayısına bağlı olarak teklif sunulabilir. Toplantı, seminer, açılış v.b aktiviteleriniz için günlük cihaz kiralayabilir ve tüm SB ve renkli baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, kyocera, fotokopi, makine, makinesi, teknik, tamir, bakım, servisi, kiralama, kiralık, yazici, fiyat, çankaya, k dere, yıldız, gop, balgat, cinnah, hoşdere, öveçler, çukurambar, ç ambar, kızılay, cebeci, çayyolu, ümitköy, sincan, etimesgut, ostim, şaşmaz, siteler, keçiören, k ören, ulus, emek, eryaman, elmadağ, kırıkkale, aksaray, kırşehir, sinop, kars, ardahan, van, ağrı, bitlis, batman, hakkari, çorum, tokat,

Kyocera Arıza Kodları Açıklamaları

KYOCERA grubu makineler en düşük arıza oranına sahip olsalarda bazen şebeke voltajı, sarf malzeme ve kullanıcı hatası kaynaklı arızalarda hata kodları görüntüleyerek çalışmayı durdurabilir. Makine ekranında görüntülenen hata kodu giderilmedikçe cihaz çalışmaz. Bazı basit arızalar kullanıcının giderebileceği türden olabilir. Kyocera hata kodları hakkında açıklamaları görüntülemek için tıklayınız.

2. EL Kyocera Cihazlar Alınır

kyobanner02

2. EL kullanım dışı satmak istediğiniz her model Kyocera, Utax, Mitaco, TA, Olivetti, Yumi, Olympya markalı makineleriniz değerinden alınır. Model bilgisi, cihazın numaratörü ve fotoğrafını bize ileterek güncel değerinden satabilirsiniz. Makineleriniz adresinizden alınır. 2. EL makine alımlarınızda firmamızın günlük değişen stok durumuna göre bilgi fiyat alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

etiketler: tags: ankara, 2 el, ikinci el, 2el, kyocera, alan, yerler, alımı, alım atım, fotokopi, alanlar

KYOCERA TONER

TK-1110 - 2500 Baskı

TK-1120 - 3000 Baskı

TK-1130 - 3000 Baskı

TK-1140 - 7200 Baskı

TK-3100 - 12.500 Baskı

TK-4105 - 15.000 Baskı

TK-475 - 15.000 Baskı

TK-7105 - 20.000 Baskı

TK-6305 - 35.000 Baskı

TK-6705 - 70.000 Baskı