ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

INFOTEC Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

INFOTEC Fotokopi Servisi

RICOH Grubu bir marka olan INFOTEC, Türkiye piyasasında etkinliğini kaybetmiş olsa da bu marka altında kullanımda olan çok sayıda makine bulunmaktadır. Ankara'da Infotec marka fotokopi makinelerine yerinde servis hizmeti veren firmamız, her türlü arıza bakım sarf malzeme ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Infotec fotokopi makinesi arızaları ve hata kodları ile ilgili firmamızı arayarak bilgi ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Ankara'nın her bölgesine sabit servis ücreti uygulanmakadır. Yerinde arıza ve parça tesbiti hizmeti ücretlidir. Kapsamlı bakım ve parça değişimi yapılacak cihazlar servise alınarak en kısa sürede kullanıcıya teslim edilir. INFOTEC - RICOH karşılık tablosundan cihazınızın Ricoh karşılığını bularak toner siparişinde bulunabilirsiniz. Orjinal Ricoh toner fiyat listemizi buradan inceleyin.

INFOTEC Kiralık Makineler

infbanner01

Kiralık makine kullanımı, her ihtiyaca göre farklı seçeneklerle kişiye özel tekliflerle yapılmaktadır. Ofisinizin ihtiyacına göre en uygun model ve fiyatlandırma yapılır. Stoklarımıza zaman zaman giren Infotec markalı çok fonksiyonlu makineler revizyonları yapıldıktan sonra kiralık kullanım için hazır tutulmaktadır. Yüksek kapasitedeki işler için ideal olan Infotec, düşük arıza oranı ve yüksek baskı kalitesi ile kullanıcıya hizmet eder. Infotec makineniz için Ankara'nın her bölgesinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kullanım dışı atıl durumdaki 2. EL Infotec cihazınızı değerlendirmek için bizi arayabilir güncel değerinden satabilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, infotec, fotokopi, makinesi, teknik, servis, tamir, bakım, 2. el, kiralama, kars, ardahan, van, ağrı, bitlis, kırşehir, aksaray, kırıkkale, elmadağ, çubuk, batman, hakkari, ulus, çankaya, k dere, gop, keçiören, balgat, öveçler, yıldız, çukurambar, tunalı, cebeci, mamak, kızılay, ostim, şaşmaz, siteler, hasköy, sincan, etimesgut, eryaman, y mahalle, gölbaşı