ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

HP Yazıcı Servisi
+90 312 310 8580

HP Lazer Yazıcı Tamir Servisi

HP bireysel ve profesyonel tip lazer yazıcı grubu modelleri ile, her ölçekteki siyah ve renkli yazdırma kopyalama işleri için en çok tercih edilen marka olma özelliğini Türkiye'de ve dünyada sürdürmektedir. Yazıcı pazarında ilk sırada satış payına sahip olan HP, yakın zamanda Samsung'un yazıcı grubu üretim bölümünün satın almasını gerçekleştirdi. Türkiye'de %39 yazıcı pazar payına sahip HP, printer teknolojisi geliştirme ve yenilikler açısından lider konumda bulunuyor. Rekabetin çok hızlı olduğu yazıcı sektöründe gelişime ve değişime ayak uydurabilen markalar ayakta kalabilirken, HP uzun yıllardır lider olma özelliğini kaybetmiyor.

ELMAKSER, Ankara bölgesinde HP lazer yazıcı teknik servisi olarak uzun yıllardır hizmetlerini sürdürmektedir. Kurumsal ofisler için parça dahil - parça hariç yıllık bakım sözleşmeleri ve kiralama seçenekleri uygun koşullarla sağlanmaktadır. Son yıllarda satışları ve kullanımı giderek artan mürekkep kartuşlu, tanklı, doldurmalı HP yazıcıların bakım onarımı yapılmamaktadır. Bu tip modellerin onarımından sağlıklı sonuç alınamadığından servis hizmeti verilmemektedir. Tüm HP lazer yazıcı modellerinin yedek parça ve sarf mazelzemeleri satışı ve doğrudan ithalatı yapılmaktadır. Orjinal HP tüketim malzemeleri fiyat listemizi buradan inceleyebilir güncel iskontolar için iletişim kurabilirsiniz.

HP yazıcılarda sorun giderme

hpbanner04

HP standart ve çok fonksiyonlu yazıcıların zamanla ortaya çıkan basit arızalarını çoğu kullanıcılar giderebilmekteler. Bunun için cihazın kullanım klavuzundaki bilgiler veya internetteki sorun giderme ipucu kaynakları kullanıcıya yardımcı olur. Sorun giderme sayfamızı inceleyerek birçok arızanın çözümünü kolayca sağlayabilir servis ihtiyacı duymadan çalışmanıza devam edebilirsiniz. Kullanıcı müdehale kapsamı dışındaki sorunlar için iletişim formu ile arıza bildirimi ve servis isteği bırakabilirsiniz.

HP Tüketim Malzemeleri

hp-banner05

Ofislerde sıkça kullanılan bir kelime olan "Toner", piyasada yüksek rekabet ortamında orjinal ürünlerin yanında muadil malzemelerin de yüksek oranda tercih edilmesi ile tüm dünyada dev bir pazar oluşturmuş durumda. Çin ve Avrupa meşeili değişik kalite ve fiyat aralığındaki malzemelerin bir kısmı cihazlara uyum sağlarken bir kısmı da sorunlara yol açabiliyor. Özellikle renkli HP yazıcılarda orjinal toner kartuşu tavsiye edilmekte. En iyi baskı kalitesi ancak orjinal malzemelerle alınabilmektedir. Birçok kullanıcı için orjinal ürünlerin fiyat seviyesi yüksek bulunduğundan muadil malzemelerin kullanımı tercih ediliyor. Ortalama bir baskı kalitesi sağlayan bu muadil ürünler fiyat avantajı sağlarken zamanla makine içindeki ünitelere zarar vermekte ve servis ihtiyacı doğurmaktalar. Orjinal ürün kullanan müşterilerimiz için güncel en uygun fiyatlarla ürün satışı yaparken, muadil tercih eden müşterilerimizi ise kalitesinden emin olduğumuz malzemelere yönlendirmekteyiz. Muadil ürünlerin fiyat seviyesi son yıllarda oldukça uygun duruma geldiğinden toner kartuşu dolumu yapılmamaktadır.

HP SB ve Renkli Yazıcı Kiralama

hp-banner06

HP' nin yüksek performanslı SB ve Renkli üst model kurumsal yazıcılarını ihtiyacınız doğrultusunda kiralayabilirsiniz. Aylık yazdırma ve kopyalama kapasitenizi bize ileterek fiyat ve model bilgisi alabilirsiniz. Herşey dahil sistemli kiralık yazıcı kullanımı döküman sirkülasyonu yoğun olan ofisler için son derece ekonomik ve kullanışlıdır. Kağıt hariç tüm malzeme, yedek parça ve servis hizmetleri dahil sistem, sayfa başına veya kotalı seçeneklerle uygun birim maliyet sağlar. HP'nin yüksek hızda ve baskı kalitesindeki profesyonel yazıcı modelleri hakkında bilgi almak ve size en uygun kiralık kullanım paketi fiyat teklifi için firmamızı arayın. HP profesyonel yazıcı kiralama hizmeti güncel değişen stoklarla sınırlıdır.

etiketler: tags: ankara, hp, yazıcı, yazici, printer, tamir, servis, servisi, teknik servis, 2.el, kiralama, ulus, keçiören, çankaya, çayyolu, ümitköy, ostim, şaşmaz, siteler, balgat, öveçler, mamak, cebeci, sıhhıye, kızılay, tunalı, çukurambar, cinnah, gop, k dere, sincan, etimesgut, k kale, kırşehir, kars, batman, ağrı, bitlis, ardahan, çubuk, elmadağ, aksaray, sinop, van