ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

GESTETNER Fotokopi Servisi
+90 312 310 8580

Ankara GESTETNER Fotokopi Servisi

Bir RICOH grubu marka olan GESTETNER, Türkiye genelinde yaygın kullanım alanı ve pazar payına sahiptir. Bireysel, kurumsal ve ticari döküman yönetimi için çok sayıda modeli bulunan GESTETNER, dijital fotokopi makineleri, çok fonksiyonlu iş istasyonları ve yazıcılar ile yüksek performanslı baskı olanağı sunar. Her ölçekteki Gestetner fotokopi makineniz için firmamız Ankara genelinde müşteri yerinde servis hizmeti vermektedir. Model numarasını ve kısaca arıza bildiriminizi iletişim formumuzu kullanarak yada telefonla yapabilirsiniz. Servis isteğiniz programa alınarak gün içinde en kısa sürede yerine getirilir. Ticari işletmeler için (Kırtasiye, Copy Center) servis desteği verilmemektedir. Gestetner 2. EL cihaz satış kiralama güncel stok ve en uygun tekliflerle Elmakser'de.

GESTETNER Orjinal Toner ve Yedek Parça

gestetnertonerbanner01

Gestetner fotokopi makinenizin RICOH karşılığını öğrenmek için model karşılık tablosunu inceleyebilirsiniz. Gestetner orjinal toner ve diğer sarf malzeme için RICOH orjinal ürünler kullanılmaktadır. Orjinal RICOH sarf malzeme fiyat listemizi inceleyerek güncel indirimlerle en uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz. Elmakser, özellikle renkli Gestetner fotokopi ve yazıcı modellerinde orjinal toner kullanımını tavsiye eder. Muadil ürünler gerek düşük baskı kalitesi gerekse makinede bulunan ünitelere zarar vererek ve daha büyük sorunlara yol açar. Kullanıcı tonerden tasarruf edeyim derken yüksek servis ve parça maliyeti ile karşılaşılaşabilir. Siyah beyaz modellerde ise her zaman orjinal sarf malzeme önerilmekle birlikte, kaliteli muadil ürünlerin kullanımı çok fazla soruna yol açmamaktadır.

GESTETNER 2. EL Makineleriniz Değerinden Alınır

Gestetner 2. el kullanım dışı satmak istediğiniz makineleriniz güncel değerinden alınır. Model bilgisini bildirerek cihazınız için fiyat alabilirsiniz. Firma stoklarımızda güncel olarak değişen 2. el gestetner makineler, bakım onarım ve revizyonu yapıldıktan sonra satış ve kiralama için hazır tutulmaktadır.

GESTETNER Fotokopi Makinesi Servis Arıza Kodları

Gestetner fotokopi makinelerinde oluşan önemli problemler için cihaz bir arıza kodu görüntüleyerek çalışmayı durdurur. Bu sorunlar giderilmedikçe arıza kodları silinmez ve cihaz çalışmaz. Arıza kodları için genellikle teknik servis desteği gerekse de bazı kodlar kullanıcının giderebileceği basit arıza türündendir. Bu kodların açıklamalarını inceleyerek sorun giderilebilir. Gestetner ve RICOH arıza kodları sayfamız için tıklayınız. Giderilemeyen arıza kodları için servisimizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

 

etiketler: tags: ankara, gestetner, fotokopi, teknik, servis, tamir, bakım, tamir servisi, kiralama, kiralık, çayyolu, incek, ümitköy, eryaman, elmadağ, çukurambar, balgat, öveçler, ostim, siteler, çankaya, gölbaşı, ulus, keçiören, sincan, etimesgut, kırşehir, kırıkkale