ELMAKSER ELEKTRONİK BÜRO MAKİNELERİ
ve TÜKETİM MALZEMELERİ SERVİSİ

ANKARA Fotokopi Kiralama Servisi
+90 312 310 8580

Fotokopi Yazıcı Kiralama Servisi Ankara

En uygun tekliflerimizle hızlı kurulum deneyimli teknik destek

Ofisinizde siyah renkli yazdırma ve kopyalama hacmi fazla ise kiralık makine kullanmak, günümüzde makine satın almaktan daha ekonomik ve kolay bir seçenek haline gelmiştir. Satın almış olduğunuz bir makine ile, aynı zamanda teknik servis hizmetleri, sarf malzeme, yedek parça ve her an teknolojik destek ihtiyacını da satın almış olursunuz. Bir makinenin düzenli çalışabilmesi için gerekli olan bütün bu hizmetlerin de kullanıcıya ayrıca bir maliyeti vardır. Son yıllarda kiralama şeklinde kullanımı yaygınlaşan çok fonksiyonlu fotokopi makineleri ve yazıcılar kulanıcılara oldukça düşük maliyetler ve sorunsuz makine kullanımı sağlar. Kullanıcı açısından sıfır makine maliyeti ile aylık sabit ücretli kotalı veya sayfa başı kullanıkça ödemeli cazip seçeneklerle son sistem makinelerimiz hemen kurulum yapılabilmektedir. Kağıt hariç tüm sarf malzeme ve yedek parçaların firmamıza ait olduğu kullanım paketlerimiz ve her ihtiyaca uygun fiyatlandırma tablomuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim formu ile veya telefonla bilgi ve teklif isteyin. Bir kullanım sözlemesi örneğini incelemek isterseniz iletişim formunu kullanarak mailinize veya whatsapp numaranıza PDF formunda gönderilmesini isteyebilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, yazıcı, fotokopi, kiralama, kiralık, fiyatları, yazıcı kiralama, fotokopi kiralama

Çok İşlevli SB ve Renkli Yeni Nesil Cihazlar

banner11

Kurumsal kullanıcılar için birden fazla adetli ve Ankara içi / dışı makine kurulumu uygun tekliflerlerle ELMAKSER'de. Aylık ortalama SB ve Renkli baskı hacminizi ve kullanıcı sayısını bize iletebilir ve buna en uygun çözüm paketi hakkında bilgi alabilirsiniz. Son sistem her türlü fonksiyona sahip dijital makinelerimiz, ofis ortamında ihtiyaç olan her türlü özelliklere sahip olması ve yüksek performansları ile kesintisiz döküman yönetimi sağlar.

Ankarada fotokopi makinesi kiralamada en uygun fiyatlar

banner12

Yazdırma ve kopyalama hacmi yüksek olan bir ofis için kiralama en uygun seçenektir. Kiralamada A4 - A3 SB ve renkli birim sayfa maliyeti oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sıfır maliyetli makine kullanımı ve kağıt hariç herşey dahil kullanım paketleri size özel fiyatlarla verilmektedir. Kiralamada kullanıcının sayfa başına ödemiş olduğu ücret, cihazın kendine ait olduğu durumdaki maliyetinden daha düşük seviyelere inebilmektedir. Ayrıca kiralama sistemi, bütün servis ve sarf malzemelerinin ücretsiz olması nedeni ile kullanıcı açısından yüksek konfor sağlar.

Kiralama Prosedürü

procedure

Kirama yoluyla bir cihaz kullanmak için hem kullanıcının hem de hizmet sağlayıcı firmanın birkaç aşamayı yerine getirmesi gerekmektedir. Ofis ortamındaki çevresel olumsuzluklar, kullanıcı kabiliyetleri, sorunlu bilgisayarlar, Windows işletim sistemleri ve network altyapısının kontrolü kullanım sözleşmesinin imzalanmasından önce yapılmalıdır. Sorunlu bilgisayarlarda, kiralanacak cihazın fonksiyonel özelliklerinin (Dosyaya tarama, E-posta'ya tarama, Network Faks v.b.) kurulumunda problemler yaşanmaktadır. Ofis ortamı altyapısı ile ilgili eksikliklerin cihaz kurulumundan önce tamamlanması gerekir. Bu işlemler kullanıcının sorumluluğunda olup kiralanacak cihazın en kısa sürede kullanıma açılması için hizmet sağlayan firmaya bu noktada yardımcı olunmalıdır. Firmamız, ortalama olarak 10 kiralama isteğinden 3' ünü olumsuz olarak değerlendirmektedir. Olumsuzluklarda ilk sırada ortam, ikinci olarak eğitim verilmesine rağmen kullanıcıların bir cihazı kullanmakla ilgili yetersizliklerinin olması ve daha sonra da PC altyapısı gelmektedir. ELMAKSER, normal şartlarda ise en geniş hizmet ağına ulaşmak için gelen tüm kiralama isteklerini karşılamayı tahhüt eder. (Okullar ve kırtasiye kopyalama merkezleri hizmet alanımız dışındadır)

Kiralama Seçenekleri

Her ölçekte siyah beyaz ve renkli dökümanlarınız için en uygun modeli belirleyelim. Kullanım süresi ve sözleşme onayı ile hemen kurulum yapalım.

Günlük Kiralama

Toplantı, Seminer, Açılış v.b etkinlikler için siyah ve renkli bir cihazı günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Aylık Kiralama

Kısa süreli yoğunluktaki ofis çalışmalarınız için Aylık kiralama seçeneği ile tüm print ve kopyalama ihtiyaçlarınızı süratle karşılayın.

Yıllık sözleşmeler

6 - 12 Aylık periyotlu her şey dahil seçenekli seçenekle ofisinizdeki döküman yönetimin keyfini çıkarın.

Uzun dönem 24/36/48 Ay

Kurumsal yapıdaki işletemeler için, özel plan ve en uygun maliyetli uzun dönem kiralama seçemekleri için bilgi ve teklif alın